Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Bundazsákból mekkorát kell...

Bundazsákból mekkorát kell venni újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt növi ki? Ugyanolyan gyakran kell cserélni a méretet mint a body- k esetében, vagy ebből vehetek nagyobbat?
2014. jan. 1. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

picinek gyorsan nőnek!

első hónapban 5 centit, második-harmadik-negyedikben 2-2-2 centit... (általában)

például: születik 50 centivel (ruhaméret 46-50-56 - attól függően, hogy ki gyártja a cuccot, és hogy mennyire pufi a baba), 1-2 hósan 55-57 centi (ruhaméret 56-62) 3 és 4 hósan 59-62 centi (itt már a 62-68-as ruci kell).

mondjuk 4 hónap után már nem nagyon kell bundazsák...

én azt javaslom, legalább egy 62-68-as legyen, ezek a zsákok nem kell passzosak legyenek, mint egy rugi, had harangozzon benne a kicsi lába :)

a karján meg vissza kell göngyölni a rucit, mert ugye az is rövidebb, amíg kicsi...

2014. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 62-est vettem bundazsákból mostanra várjuk a babát bármikor, ezt tél végéig kb kinövi gondolom, de áprilisra már gondolom nem fog kelleni. (Ha tél elejére vártuk volna, akkor 68-ast vettem volna.)
2014. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!