Ez a nadrág megér ennyit?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 3. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Pénztárcától függ. Én nem adnék ennyit.
2014. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
körülbelül 8-szor fogja viselni, utána kinövi. NEM.
2014. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinek igen,kinek nem:-)

Nekünk nem nagyon volt olyan tipegőnk,nacink,pulcsink ami 1000 ft.alatt lett volna,csak a bodyk. Meg tudtuk venni a brendonosat is,de ahogy tapasztaltabb lettem(első baba),rájöttem,h.máshol feleannyiért kapok még jobbat is. Nem vet fel a pénz,de szerencsére amire kell,arra megvan.

Így,h.megéri e vagy sem,nem tudom. Ha aktuális lenne és nagyon tetszene megvenném!:-)

2014. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon aranyos ez a nadrág! 2500 ft -t simán megér. Olyan cuki, hogy én is rendelek egyet!
2014. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia :) én úgy vagyok vele hogy a fiam ruhának 90%-át 150-200ft-os darabáron, vateráról csomagban veszem, turiból...stb, de ha van ami nagyon tetszik, legyen az egy ilyen naci ennyiért, egy együttes 3 ezerért, ha tetszik megveszem, a többi ruhán amennyit spóroltam ennyit megengednék :) es lehet hogy csak 5-6x veszi fel és...majd a kistesó hordja vagy eladod fele annyiért, már kaptál vissza az árából vagy elajándékozod...ha megengedheted magadnak nyugodtan :)
2014. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
11 hónapos a babám. 80as ruhákat hord most, szerintem 86osba elég sokáig tudja majd hordani. Köszönöm a véleményeket!
2014. márc. 4. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:
én megveném de én megvárom az asti outlet kiárusitását ott szoktam kislányomnak olyan ruhákat venni amit turikban nem kapok vagy simán csak megtettszik és a 86 méretett jó sokáig hordja.
2014. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tőlük rendeltem 1 hónapja 2 kertésznacit a kislanyomnak( 1 éves)

Kicsit nagyok, de kertésznacinal mindegy. Nagyon jók, és sokáig fogja hordani őket, ahogy nézem. Siman megvenném a helyedben!

2014. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!