Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Másnak is ilyen nehéz babaruhá...

Másnak is ilyen nehéz babaruhákat, cipőket, kiegészítőket eladni?

Figyelt kérdés
Van egy csomó ruhám,kiscipőm,és alig tudok egyet-egyet eladni,pedig több helyen hirdetem facebookos baba-mama csoportokban is.Nem értem,hogy egy teljesen új (kicsi lett,nem hordtuk) bőr nyitott szandi miért nem kell senkinek 1500-ért?Túl drága,vagy mit csinálok rosszul?Menjek ki egy bababörzére ott jobb lesz?Pedig rosszat,koszlottat,foltosat nem árulok...
2014. ápr. 17. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert inkabb vesz olcsobban a turiban/kinaiban. AKi meg megteheti, az megveszi ujonnan a markasat.
2014. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát egy teljesen új,bőr szandált mondjuk biztosan nem turizik,egyébként abban igazad van,hogy van aki nagyon drágán adja darabárban a kis ruhákat,de nekem volt olyan,hogy jött egy házaspár és átnézték a ruhákat (rengeteg van) ki is válogatott sokat. 300Ft/db árban adtam el,és még így is több mint 20.000-et kaptam értük.Szerintem ez megérte neki is,és nekem is.Ne foglalja már a helyet.
2014. ápr. 17. 19:36
 3/13 anonim ***** válasza:

Akinek nincs penze, az megy a turiba vagy akinaiba es ott veszi meg, nem bajlodik a netes rendelessel meg a postakoltseggel es hasonlokkal. Akinek meg van penze, az megveszi a boltban az ujat, mindegy mennyibe kerul.

Ha "ne foglalja a helyet" miatt akarod eladni es nem a penz a lenyeg, adomanyozd inkabb el.

2014. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a pénz is lényeg.
2014. ápr. 17. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:

a szandival gond lehet, hogy nem tudja felpróbálni előre.

az ember szeret úgy menni, pl ha kinézett valamit, ha tetszik megfelel a hirdetésnek el is viszi.

de úgy, hogy nem biztos hogy jó/kell, úgy már nehezebben mozdul meg az ember.

2014. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ott hirdetem elsősorban ahol lakom,szóval van próba lehetőség annak aki egy városban lakik,de akkor kimegyek majd egy börzére,ott több sikere lesz.
2014. ápr. 17. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
szia nem tudom mennyire jó hogy írok, esetleg privátban tudsz képeket küldeni a ruhákról? kisfiú ruhákat keresek, 56-68ig. 200-300ftért/db. köszi
2014. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak kislány ruháim vannak :)
2014. ápr. 17. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Bababörzét ajánlom, szerintem jobban megveszik ha látják.
2014. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most adtam el egy csomó dolgot a fiaim babaholmijai közül. Sec-perc alatt elment a babakocsi, a hordozó, kiságy, járóka, kád, etetőszék, mellszívó stb., szóval egy egész babakelengyényi dolog. Még a használt mosható pelenkát is megvették, de a ruhák maradtak. Már annyira áron alul adtam őket, hogy inkább levettem a hirdetést, mert ennél olcsóbban nem vagyok hajlandó eladni. (pl. 2x-3x használt overál 1500 ft-ért, márkás nadrágok, pulcsik nagyjából 300 ft/db áron.) Az emberek nagy része, ingyen akarna mindent. Én meg úgy vagyok vele, hogy egy nagy fityiszt, akkor inkább elosztogatom a barátnőim között, akik hamarosan szűlnek. Az értékes dolgoktól meg sikerült jó áron megválni. Úgy látszik az ilyen jellegű használt ruha biznisz nem jó üzlet...
2014. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!