Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! Fürdőruhát szeretnék...

Anyukák! Fürdőruhát szeretnék venni a babámnak. Milyen szempontokat vegyek figyelembe a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Disney vagy f&f egyberészes fürdőrucit szeretnék 6-9 hónaposra.Július végén lesz 9 hónapos a lányom. Ha 74-es méretet veszek a 6-9 hónapos babámra az biztos hogy jó lesz,bele van számolva az is hogy a pelus is beleférjen?Vagy nagyobbat vegyek? Honnan tudom hogy jó lesz-e,nem túl passzos?

2014. ápr. 17. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi? Minek egy ekkora gyereknek fürdőruha? Bőven elég az úszópelus és egy póló esetleg. Illetve minek most nézed áprilisban? Ráér júniusban is, akkor jobban tudod a méretét. :)
2014. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár nagyon édesek ezek a rucik, teljesen feleslegesek. tényleg elég az úszópelus. Ha kijöttök úgyis leveszed, rendes pelust adsz rá. Inkább aranyos napozót vegyél, az hasznosabb. Viszont ezzel is ráérsz Május végéig.
2014. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert nagyon cuki és mert szeretnék!

Olyan válaszoljon légyszi aki segíteni tud...

74-es méretet vennék(azt a méretet kezdi most)

Az jó ha megmérem a babámat ülepétől a válláig,vagy szamoljak erre még rá 1-2 cm-t?

2014. ápr. 17. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
én még nem vennék várnék vele 1-2 hónapot azalatt is nő sokat egy gyerek.
2014. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pár hét múlva megyünk "nyaralni".

Szóval szeretnék fürdőrucit neki.

Ha lemérem ülepétől válláig az jó?vagy sokat felvesz a pelus?Az üzletben macerás lenne a próba...

2014. ápr. 18. 08:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában a szélességgel nincs gond.

Én a jelenlegi méreténél kettővel nagyobbat vennék. Nagyon egyszerű az oka: hidd el, hogy el tudod igazgatni a pelus miatt a nagyobb méretet is, nem fog látszódni rajta és így sokáig jó lesz.

Igaz, én nagyobb gyereknek vettem vettem 2 mérettel nagyobb fürdőrucit és egyáltalán nem látszik rajta.

2014. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan a furdoruci, amibe van egy plusz réteg belül, akkor nem kell alá külön úszópelus, akkor csinálhatod úgy hogy lemered a babad hosszat.
2014. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!