Anyukák, titeket is elkap néha a gyerekruha vásárlási láz?

Figyelt kérdés
Néha már betegesnek érzem, ti hogy vagytok vele? Az akciók és az online turik beszippantanak néha, nem bírom otthagyni a párszáz forintos csodákat, és még élvezem is a "vadászatot".

2014. aug. 7. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Igen,sokszor en is tobb ruhat vasarolok mint kellene,raadasul marka manias is vagyok.A cipoket is nagyon szeretem,igy gyerekcipobol is tul sokat veszek,mindig marad valami amit szinte egyaltalan nincs alkalma hordani a fiamnak.

Most varjuk a kistesot,meg meg sem szuletett en meg mar a baba cipoket nezegetem:D

2014. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú, megnyugodtam, én is márkamániás vagyok sajnos :)
2014. aug. 7. 16:09
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Hajaj! Én is nehezen tartom vissza magam! Én FB-os csoportokban tudnék nagyon sok mindent összevásárolni, olyan szépeket árulnak párszáz forintért. Aztán persze sok kicsi sokra megy... Én márkamániás nem vagyok, bár van egy pár márka, amiről tudom hogy jó és érdemes olyat venni, de amúgy ami tetszik, azt veszem meg.
2014. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Orvendek,hogy evvel nem vagyok egyedul
2014. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
igen, nagyon sok ruhája van a lányomnak, nem tudom otthagyni a szép darabokat
2014. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem nem néha,hanem minden hónapban :D Nem bírjuk megállni,hogy ne vegyünk a fiúnknak valami cuki ruhát!Néha én is betegesnek érzem magam :D
2014. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Jelen! :-D Amire a kisfiam megszületett a berendezett szobája tele ruhákkal, van amiből meg most is jó rá egy éves :-) Én csak újat veszek brendon es mammas&pappas
2014. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

Üvd a klubban!:D

4 honapos lanyomnak havi ketszer megyek angexbe "uj " rucikert es minden alkalommal egy jo nagy szatyor ruhaval tavozom,a ferjem szrrint brteg vvagyok de nincs szivem otthagyni oket meg akkor sem ha tudom h kb 1 szer lesz rajta:)

Kerrsztfiamnak.is es a csaladban mas gyerekrknek is túrok folyton.

:DD

2014. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit megnyugodtam! :) Üdv a klubban! De nem hiszem, hogy van aki engem is felülmúlna? :D 187 db ruci 86-os méretből??! :P Egyébként én is márka mániás vagyok élek halok a Next, illetve C&A ruhákért.
2014. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
igen ,ha látok valami aranyos ruhát és nem tul drága akkor megveszem és kell.
2014. aug. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!