Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Overálnál melyik jobb és...

Overálnál melyik jobb és miért, a selyem bélés vagy a polár?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a selymes bélés nem olyan meleg mint a poláros.

Első télen selymes bélésest akkor adtam rá mikor még nem volt annyira hideg, amikor bejöttek tényleg a hidegek akkor polárosat. A következő télen meg polárral bélelt nadrág és kabátja volt.

Most a sors úgy hozta hogy a bölcsibe egy selyembéléses lesz amibe udvarra megy majd, kaptuk, így elhasználjuk arra, de itthon kimenősnek, belül poláros kétrészeset veszek majd megint mint tavaly.

2014. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Polár melegebb.
2014. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Selyem ujjú, polár testű - nekem ez jött be a legjobban.

A selyem ujj miatt könnyű ráadni, nem csúszik fel az pulcsi, nem ragadnak össze a rétegek, a polár bélés meg jó melegen tartja a testet.

2014. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!