Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemes gyerekruhát és...

Hol érdemes gyerekruhát és cipőt venni? Ahol nem kb. kínai árban van, de legalább olyan minőségben árulnak cuccot.

Figyelt kérdés
Köszi
2014. szept. 5. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem teljesen értelek. Tehát kínai minőséget szeretnél olcsón.

Vásárolj piacon vagy használt ruhásnál.

2014. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha nem voltam érthető... Kicsit szerteszét vagyok manapság. Szóval, ruhát és cipőt szeretnék venni, max. kínai áron, de legalább olyan minőségben. Lehetőleg jobb minőségben.
2014. szept. 5. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Kínai minőséget minden utca sarkon kapsz, kínai árban. Fura kérdés.
2014. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kik-ben kapsz jó minőségűt,de nem kínait.Tesco (F&F) lidl,aldi,itt vannak új és viszonylag olcsó,szép ruhák,de neten is rendelhetsz.amit ajánlani tudok az a scamp.hu,meg bonprix.hu,mindkettőről rendszeresen rendelek és elégedett vagyok.
2014. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig akciókor veszem a tescoba így olcsón kapok rucikat. Meg az auchanban szoktam venni sztem nagyon jó és már 499-től vannak dolgok!
2014. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesco,auchan,h&mben is ki lehet fogni jo akciokat.most pl. 7-ig 20szazalek kedvezmeny van a gyerekcuccokra.le kell tolteni vmi kupont.en nem tettem eleg volt h megmutattam h okos telom van.
2014. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruhát én szoktam turkálni, sok-sok idő és szerencse kell, nomeg egy jó turkáló (nekem az Angex darabáras vált be meg az online turik közül a Katicaruha és a Kismanó). Akciós cuccokat is figyelem, a Gapből, H&M-ből és a Takkóból vettem nemrég elég jó cuccokat. Nekem az auchanos bolyhosodik, a Tescós meg elveszti a formáját, hiába szépek a boltban. A turis cuccok nagyon jól bírják a strapát, mosást. Cipőre szerintem érdemes áldozni, inkább legyen jó minőségű és új.
2014. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én tesco,lidl,turik,veszem a ruhákat ,cipöt cipöbolt.
2014. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. szept. 8. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!