Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ajánlanátok valami jó webáruhá...

Ajánlanátok valami jó webáruházat, ahol jó árban meglehet rendelni viszonylag sok dolgot a babakelengyéből?

Figyelt kérdés
Tudom, egy helyen úgyse tudok mindent, de ha már több mindent össze lehetne szedni jó árban, már az is jó lenne :)
2014. szept. 13. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi innen rendeltünk több dolgot is:

[link]

2014. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Én innen rendeltem:


www.babaszafari.hu

www.scamp.hu

2014. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint csak ruhát?Ruha ,pléd,babatextil:scamp.hu

minden mas szerintem : bebibolt.hu

2014. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és igen a babaszafari is elég jó (utolsó voltam)
2014. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nagyon sok mindent használtan (de kitűnő állapotban) vettem. én aukciós oldalakat javasolnék, vatera = teszvesz, olx, jofogas ...

ha tudsz angolul, akkor pedig az ebay.com


amúgy a bababoltolcso - ez egy csepeli babaáruház elég jó árban, felszereltségben, mi oda személyesen mentünk el mondjuk (közel van) de ki is szállítanak, sőt, összeghatár felett ingyenesen viszik ki a rendelést.

2014. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:

babapont.unas.hu ,mi itt vettünk mindent,ha egyszer vásárolsz 5ezer felett,mindenből lejön -10% . babakocsit meg kiságyat,ágynemát,mindent megvettünk annyiért, mint egy babakocsit terveztünk..

na meg az ikeában is jó áron vannak a dolgok.

2014. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ivilicious ***** válasza:
ja,és minden kiszállítás ingyenes!!!
2014. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!