Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Aki volt már babaruhabörzén,...

Aki volt már babaruhabörzén, milyenek ott az árak? Ott érdemesebb szétnézni, vagy turiban, vaterán?

Figyelt kérdés
Vastagabb, hosszú ujjú, rugdalózók érdekelnének.

2014. szept. 23. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, csak arra kell figyelni, hogy olyanoktól vásárolj, akik a saját kinőtt ruháikat árulják, mert ők sokkal olcsóbban adják a dolgokat, én pl. most hétvégén vettem tőlük 200 Ft-ért rugdalózót, a "viszonteladók" (akik ugyanúgy turiból, vateráról, stb. szerzik be), ugyanezeket 1200 Ft-ért árulták.

Szóval börzén is lehet jó áron kifogni, meg turiban is érdemes szerintem.

2014. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is érdemes kimenni a börzékre. Olcsón, nagyon jó minőségű, alig használt ruhákat vehetsz. Itt főleg anyukák árulnak, a saját gyerekeik kinőtt ruháit. Megfoghatod, megnézheted a ruhákat. Adni és venni is szoktam.

A turi sem rossz, de ott ki kell fogni a holmikat. A Vateráról én már leszoktam, mert folyton csalódtam, vagy az eladó nem volt éppen készséges, vagy a ruha volt foltos, nem a leírásnak megfelelő.

2014. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam ilyen börzén, de akkor megfogadtam, hogy többet nem fizetek ezért belépőt. A normális cuccok már szinte drágák voltak, amire meg azt mondtam volna, hogy megéri, azt meg a babámra nem adtam volna.
2014. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kisebb helyi bababörzére érdemes menni ahol inkább magánszemélyek árulnak de nagyobb börzékre nem mert oda kereskedők mennek akik turikbol szerzikbe szintén a használtruhát azt árulják.
2014. szept. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes börzére menni, az előnyeit már előttem leírták. A vatera azért nem jó, mert a közkedvelt márkájú és keresettebb ruhák szinte csak licitálással vehetők meg és nevetségesen magas áron kelnek el ezek a használt holmik. És ha egy-egy db olcsó is, meggondolja az ember, hogy érdemes-e megvenni, ha még a postaköltség is rájön.

Viszont babaruháknál több az esély hogy bárhol szépet kapsz, de a nagyobb ruháknál már nehezebb kifogni.


Kedves 3-as, neked mint látogatónak is fizetned kellett belépőt? Hát ilyenről még nem hallottam, ez elég szemétség, tőlem eddig csak akkor kértek pénzt ha árultam, más mindenkinek ingyenes volt.

2014. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös!


Igen, tavaly voltam ősszel egy ilyenen, 500 Ft volt a belépő. Megyeszékhelyen a helyi sportcsarnokban volt.

2014. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!