Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Három éves gyerekem hálózsákba...

Három éves gyerekem hálózsákban szeretne aludni, érdemes venni ilyen nagyot? Tényleg használják ennyi idősen is?

Figyelt kérdés
Mert 7 e körül vannak a boltban, és nem akarom potyára megvenni, hátha mégsem jó neki, nem tud benne forgolódni éjjel, stb. De állítja, hogy ez őt nem zavarná. Mondjuk nem bánnám, mert 19-20 fokos a szoba éjjel. Van, aki 3-4 évesen még szívesen hálózsákozik?
2014. szept. 26. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy hatalmas zsakot egyik rokontol, ott mar kinottek a lanyok. Mindketto abban aludt meg ovis koraban is. En is ugy tervezem a lanyommal, kerdes, h o mit szol hozza majd :-)
2014. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ódzkodsz tőle vegyél használtan, úgy kisebb a kockázat.
2014. szept. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
110cm-eset vettem neki tavaly vagy előtte Aldi vagy Lidlben. Most,3 évesen kapott rá megint, már vagy egy éve nem használtuk. Nyugodtabban alszik.
2014. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én 4 évesem nem használ ilyet.de lehet 3500 ft is kapni itt [link]
2014. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy hatalmas,szerintem még 5-6 évesen is belefér,nem használtuk,nem vastag,közepes anyagú,scamp.Ha érdekel írj privit,eladom olcsón.
2014. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!