Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen bundazsákot használtato...

Milyen bundazsákot használtatok 4-7 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés
Olyanra lenne szükségem, amit hordozóba is beletehetek, és lecipzározva könnyen kitakarhatom a babám.
2014. okt. 22. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én januárra vagyok kiírva az első babámmal,pont a napokban voltam bababörzén,és én is akartam venni,de sehol sem találtam.Kiderült,miután több anyukával is beszéltem,hogy már nem szokás a budazsák,helyette 1 évesnek való talpas overált szoktak venni és azt használják.Nem tudom miért jobb,még én is meggondolom melyiket vegyem.

2014. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha bundazsákot vesztek, akkor egy nyilásnak kell lennie rajta az alsó részén, ezen kell átfűzni a babahordozó láb közötti övét, és végigcsipzárosat vagy mindkét oldalt cipzárosat vegyetek, igy a cipzárt végig lehúzva kitakarható a baba. Babaáruházakban, üzletek babarészlegén Pl a C+A-ban, Brendonban lehet venni, vagy bármelyik aukciós oldalon is lehet venni sokkal olcsóbban. 4-7 hónaposra kb 68-74es méretűt vennék.

Vannak olyanok amik nem zsákban végződnek hanem lábrészük van,ezek az overálok, ezekben pedig simán beköthető a baba hordozóba, ezekből is lehet végigcipzárost kapni, a tescoban mindig látok ilyeneket, de van a Kikben is pl, vagy C+A, vagy épp turiban is ki lehet fogni teljesen jó állapotút.

2014. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a JJ cole bunle-me. Nekem is ilyen van.
2014. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!