Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyire praktikus ruhadarab...

Mennyire praktikus ruhadarab 2,5 évesre az a nadrág ami belül polárral bélelt, kívül orkános? Hasonló egy overál nadrághoz, de annyira nem vastag.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam egy ilyen nadrágot és nem tudtam eldönteni megvegyem-e. Van olyan jó, mint a farmer + polár kombinációjú nadrág?

Vékonyabbnak érzem, mert az orkán vékonyabb, viszont esősebb időben jó lehet, pláne ha nincs olyan hideg hogy overál kelljen.


2014. okt. 25. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orkán nem engedi át a levegőt, melegebb, mint a farmer, és könnyebben mosható is.
2014. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ilyesmire gondoltam én is, csak annyira elbizonytalanodtam, hogy nehogy ne legyen meleg, bár harisnyát lehet még alá venni, csak érted :) még nem volt ilyenünk és nekem az overál az orkános nadrág, az meg ugye vastagabb. De lehet veszek egyet, jó lesz ha esősebb idő van.
2014. okt. 25. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen, nagyon praktikus pont ebben az időben hordja 2 éves kisfiam.
2014. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már meg is vettem :)

köszönöm a tanácsokat!

2014. okt. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!