Mit csinálsz gyermekeid kinőtt ruháival?

Figyelt kérdés
Hány évig érdemes őrizgetni?

2014. okt. 25. 16:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Én továbbadom a családban, de rengeteg visszakerült már hozzám. Tesómék még néhány évig nem terveznek babát.
2014. okt. 25. 16:49
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
Odaadom rászorulóknak,bölcsibe,ismerősnek.Nem őrizgetem.
2014. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én eltettem és elteszem őket. Én vadonatújan vettem mindent és csupa minőségi márkás holmi, a babaruhák mind a brendonban lettek véve az első pár hónapban, nike és adidas kis szabadidő rucik, születéstől egész 104-es méretig kizárólag scamp bodykat vettem stb, úgyhogy nem szeretném sem elkótyavetyélni potom pénzért, ingyen meg főleg nem szeretném osztogatni.Rólam is őrzött meg anyum jópár cuccot, huszonév elteltével simán használható volt pl egy csikos póló vagy egy fekete tréningnadrág. Helyem van, én elteszem őket.
2014. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy két nagyon kedvencet elrakok, de a nagyját továbbadom ismerős kislánynak, ami épp nem jó rá (nyári cuccok mérete pl. télen lenne jó), azt elrakom és ha kell valakinek odaadom.
2014. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy részét kidobtam, amiket nagyon szerettem elraktam és odaadta a bátyáméknak akiknek 2 évvel fiatalabb a fiuk.
2014. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak 1-2 darabot tartottam meg, főleg a pici babás korból ami emlék. Minden mást továbbadok, vagy barátnők gyerekeinek, vagy egy időben egy távolabbi nehéz helyzetben lévő rokon családnak.
2014. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lány ruhákat eladom,a fiú ruhákat a sógoromék kapják ,
2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Julie S ***** válasza:
Egy parat elteszek (a kedvenceimet), a jobb allapotuakat tovabbadom, a tobbi meg megy az ingyen elviheto dobozba a vedonoknel. Mi ot even belul nem tervezunk ujabb gyereket.
2014. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szebbeket jobb álapotuakat ,eladom ami meg nem olyan azt elajándékozom.
2014. okt. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!