Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Úszópelenkát hol tudok venni?

Úszópelenkát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Nem az eldobhatósra gondolok, mert olyan van , hanem a 3 rétegűre amit az eldobhatósra még ráhúzok.Hétfőn megyünk babaúszásra (most először) és kell ilyen 3 rétegű pelus is.

2014. okt. 30. 12:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az uszopelenka eldobhato es kb minden drogeriaban kaphato.
2014. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
drogériákban, hipermarketekben is!
2014. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Írtam fent hogy nem eldobható kell, hanem mosható!! Eldobható van (ezt is írtam), de erre rá kell húzni egy 3 rétegű úszópelust is. Valaki esetleg használt már ilyet??

Köszi

2014. okt. 30. 12:38
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Az uszodaban nem lehet venni? En tudom mire gondolsz, mi is jarunk es az eldobhatos fole ilyet kell adni. A comboknal es a dereknal allithato gumi van benne, hogy ne jojjon ki a kaka. Nalunk az usziban meg lehetett venni. Egyebkent sajnos fogalmam sincs. Egyszer kerdeztem a Dechatlonban, ott nem lehetett. Esetleg valami nagyobb babaaruhazban?
2014. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Már ugyanezt kiírtad a múltkor is. Milyen az a háromrétegű úszópelus? Mi járunk babaúszásra, de elég az úszópelus. Nem kell ráhúzni semmiféle 3 rétegű dolgot! Neked ezt ki mondta? Van mosható úszópelenka, meg van az eldobható! Vagy az egyiket használod, vagy a másikat! De nem kell egyszerre mind kettő!
2014. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mosható pelusból sima zsebes külsőt szoktak babaúszáshoz adni a babákra (ugyanis az úszópelenkák lényege az hogy a kakit bent tartsák, a pisit egyetlen úszópelus sem képes bent tartani!).
2014. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
[link] Itt is van!
2014. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Ezeket hogy nem találtad? Beírod a Google-ba és ezret ad ki!
2014. okt. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!