Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hány hetes várandósan...

Ti hány hetes várandósan kezdtétek összeállítani a babakelengyét?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy intenzív vásárlásokba a 20.hét után kezdtünk mikor megtudtuk a kicsi nemét!
2015. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első babánál 28 hetesen kezdtem vásárolgatni, második babánál kicsit később, kb. 30-32 hetesen. De ekkor már nem kellett olyan sok mindent vennünk.
2015. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel szinte végig dolgoztam, ezért akkor nem nagyon volt időm ilyesmire.

37. héttől voltam otthon, akkor vetem meg mindent (kiságyat és pelenkázót kaptam barátnőmtől csak ezek voltak meg korábban)

2015. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

32.héten lett meg a kiságy a kiegészítőkkel


de intenzíven a 36-on vásároltam (olyan sokminden nem kellett, mert szinte minden ruhát kapta két anyukától is, és visszaadáskor kaptam a féléveseket, még később az egy éveseket)

de végig közben ha bármi a szívemhez nőtt ami különleges, megvettem és még jól is jöttek(kivéve a cumisüveg, azt nem jót vettem még tudatlanul-első baba,de álommanósapka, kis body puha anyagú pasztellszínes, hosszúszárú zokni, stb., mind kincset értek később, jól ráéreztem mindenre)


és kapta a babaruhásszekrényt is kölcsön, pelenkázót


mosás vasalás 37. héten történt

és míg 38-on szülni voltam és bent is maradtunk egy hétig, addig volt segítségem, akik A-Z-ig takarítottak, megint mostak, vasaltak, de hazajőve áttakarítottam átmostam...

2015. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38. héten
2015. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Jujj, hát akkor én nagyon korán kezdtem! :) Nekem 18. hétre megvolt a kiságy, a babakocsi, a ruhák nagy része, szinte minden. A hazaadós szettet pedig szülés után 1 nappal vette meg a gyerek keresztanyja, mert sajnos 6 héttel korábban, sürgősségi császárral született a kicsim.
2015. febr. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!