Kicserelnetek az ajandekba kapott kabatot ha nem jo a meret?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2 honapos, 57 cm.Tobbnyire 62-es ruhakat hord, de meg van ami ebbol a meretbol is nagy ra.Van 62-es kabatunk es overalunk is, valoszinuleg nem fogja kinoni tavaszig, mert meg azok is kicsit nagyok.Tegnap kaptunk egy 68-as kabatot ajandekba.Attol felek,hogy mire beleno mar tavasz vege, vagy nyar eleje lesz es egyaltalan nem fogja tudni hordani.

Kaptunk hozza cserere jogosito kartyat, a boltot is ismerem, szoktam ott vasarolni.Masreszt nagyon tetszik a kabat, sajnalom hogy nem tudja hordani es valahogy rossz lenne a lelkiismeretem, ha masra cserelnenk.Az jar a fejemben, hogy nem illik ajandekot kicserelni, de az sem jobb, ha felcimkezve kerul majd osszel a kinott ruhak koze.

Maskor hasonlo helyzetben csak meretben szoktam cserelni, de most egyszeruen nincs szuksegunk meg egy kabatra kisebb meretbol, amit kaptunk pedig tul nagy.


Nohet kozel 10 cm-t a babam aprilisig?Ti kicserelnetek valami masra a helyemben, vagy megtartanatok annak ellenere, hogy valoszinuleg nem fogom tudni raadni?


2015. febr. 17. 00:20
 1/6 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Nem valószínű, hogy annyit fog nőni, én biztosan kicserélném! :)
2015. febr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kicserélném.
2015. febr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkora méretű ugyanilyen kabátra nem tudod kicserélni, ami jövő télre lesz jó? 80-asra pl?
2015. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jövő télre valóra cserélném. 80-as valószínűleg jó lesz.
2015. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyobbra cserélném, hogy jövő őszre jó legyen, vagy akkor olyan dologra, ami most jó rá és most van szükségetek. Ha kaptál cserére jogosító kártyát a kabáttal, akkor biztos, hogy az ajándékozó sem haragudna, ha valami másra cserélnéd. Lehet, hogy találsz olyan dolgot, ami szintén nagyon tetszik és jelen pillanatban nagyobb szükséged van rá (cipő, pulcsi, nadrág, stb.). Szóval ne legyen rossz érzésed emiatt! Én ha adnék valakinek így ajándékot, hogy nem jó a méret, jobban sajnálnám, hogy az illető nem cseréli ki valami másra, mert akkor hiába adtam, ha csak áll a szekrényben.
2015. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem fog 2 hónap alatt 10cm nőni a fiad ez bizti viszont fél év mulva meg bizti nem lesz jó rá én becserélném 74 méretű kabátra ha van .
2015. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!