Kisfiús anyukák! Mi ma a kisfiúruhák terén a divat?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés kapcsán kezdtem el gondolkodni a mai gyerekdivaton. Két éves a kisfiam, divatosan próbálom öltöztetni, bár többnyire megörökölt ruhái vannak, de jó minőségűek, és amennyire lehet, divatosan állítom össze a szettjeit.

De tudnátok segíteni abban, hogy mi ma a divatos? A nadrágok szűkszárúak, a sapka bojt nélküli, a kabát nem susogós anyagú stb. Ilyenekre gondolok.

Akit nem érdekel a divat vagy nem tartja fontosnak, azt kérem, ne szóljon le! Emlékszem arra, amikor gyerekkoromban nem tudtak a szüleim divatosan öltöztetni, és nagyon vágyakoztam menő dolgok után. Persze, a fiam még pici, de ha megtehetem, miért.ne járassam divatosan?


2015. márc. 19. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősre gondolsz? Nekem 5 éves fiam van, és lehet, hogy az én vagyok rossz megfigyelő, de semmi különösebb "divatot" nem fedezek fel az annyi idős fiúk öltözködésében. Ennyi idősen már nem igazán szokás a megkötős sapka, a különböző fiús mesefigurák (Thomastól Spongya Bobon át a Pókemberig) mindig menők, az én fiamnak is vannak ilyen ruhadarabjai, pedig az eredeti meséket nem is ismeri (na jó, a Thomast igen). De ennél kimondottabb divatot én nem fedezek fel, jó minőségű, nem kopott ruhákkal nem lehet mellélőni ennél a korosztálynál.

A lányom is ovis, nála már egyértelműbb ennyi idősen is, hogy a leggingsek, tunikák a divatosak a megfelelő mesefigurákkal, de ő szívesebben hord szoknyát.

2015. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sandrachnologic ***** válasza:
Nekem 3,5 a fiam, én se latok spéci divatot. A vagany, szines pólók mindig jol jonnek szerintem. Tavaszra en pufimellenyt adok ra pulcsival, ha mar olyan meleg van akkor vagany szines kockás ingeket is szokott viselni. Nadragjai nekunk normal fazonuak, mert eros labban igy nem áll neki jol a feszülős fazon. Cipőben viszont nem divatolunk, abbol normalis van neki, ami minden ruhajahoz illik, de azert fogja a bokáját stb (superfit es falcon van váltásban). Sapija nem megkotos, hanem a beanie fazon, ami hatul kicsit log neki, nagyon vagány 😊 farmerdzsekije is van, de azt nem szereti.
2015. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 éves a fiam.

És ahogy én is öltözök, úgy öltözik a fiam.

Szóval nem a divatot követem, hanem amit aranyosnak, jónak összeillőnek látok, azt adom rá. Meg persze még a kényelmet veszem figyelembe.

Általában farmer, kötött vagy polár pulcsi van rjta,ha megyünk valahova, van pufi mellénye is, farmerkabátja, és most vettem neki tornacipő fazonú tavaszi cipőt. Piros, és szerintem nagyon "menő" lesz benne.

2015. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

susogos kabát például divat, ha moncler..ha kinai, akkor nem divatos.

divatos a kockás flanel ing, ha timberland..ugyanugy divat egy melegito also, ha baby gap.. és a minta nélkuli polok pl. ralp lauren vagy burberry.

2015. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem lanyom van, de kisfiús ruhákban annyira tetszenek a zara-s ruhák, mert tok pasisak, egy kisfiú fel tud ugy öltözni pl hogy kikopott ugy nézzen ki mint az apukája. Nekem a mesehosos ruhák nem tetszenek, a falra mászok tőlük, de hat neha engedni kell, mert nekik ez még sokat jelent, es nem mind annyira gagyi.
2015. márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!