Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Új, élénk színű babaruhák mosása?

Új, élénk színű babaruhák mosása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nagyon élénk színű baba/gyermek ruhákat moshatom együtt a gépben 30 fokon? Elég sokat kaptunk is, meg vettünk is így nagy pocakkal nem szívesen görnyedek a kád fölött hogy egyesével mossam, öblítsem stb. 30 fokon kizárt, hogy összefogják egymást? Színfogó kendőm sajnos nincs.

Köszönöm a segítséget! :)



2015. ápr. 10. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A babaruhák általában nem engedik a színüket, erre odafigyelnek a gyártáskor. Pirosakat, kékeket, zöldeket, színeseket együtt mosom. A sárgákat, fehéreket szintén. Nem lesz semmi bajuk.
2015. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pirosat nem teszek próba nélkül a többi közé. A többi színre nem jellemző, hogy fogna. Egyszer jártam meg egy narancssárga pólóval...
2015. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én színfogóval mosom 30fokon. ha valamelyik engedi is a színét,a kendő beszívja (néhányszor rózsaszínes volt,úgyhogy van ami engedi)
2015. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Végül kiválogattam az élénkebb pirosakat, meg a sötét kékeket és azokat kézzel mostam, majd egyben centriztem. Szerintem jobban jártam mert kézmeleg vízben is sokat engedtek és a pasztell színűeket tuti befogta volna.

Egyébként nem szoktam ezen fennakadni és simán kimosom kézzel, csak most a mennyiség miatt gondolkodtam el, hogy hogy álljak neki. :) Legközelebb beszerzek színfogó kendőt!

2015. ápr. 10. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
dm meg rossman saját márkások jók és jó áron vannak (domol,denkmit)
2015. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!