Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Superfit szandált vett mostaná...

Superfit szandált vett mostanában valaki?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány hete vettem. Mire vagy kíváncsi?
2015. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 hónaposnak kellene,nem tudom hogy a tiéd mennyi idős.Először is nem tudom hogy szandált v.szandálcipőt érdemesebb-e venni,nem volt még neki ez a márka,eddig Richter cipői voltak hogy ez jobb?Hol vetted?Én webáruházból rendelném.
2015. ápr. 14. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Superfit jobb. Sajna én fiamra már csak richtert kapni. Ég és föld.
2015. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon körbejártam a témát és a richterről nem olvastam jókat, ezért döntöttem a superfit mellett. már csak azt veszek, nagyon jó és tartós (3. gyerek nyúzza némelyiket)! én a mammutban veszem egy babacipő boltban.szandálcipőnk még sosem volt, megmondom őszintén. csak bakancs, tavaszi cipő és sima szandi. ha olyat veszel, aminek több tépőzárja van, akkor meg tudod annyira szorítani, hogy ne csússzon előre a lába.
2015. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is emellet döntöttem.
2015. ápr. 15. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
5 éves lányomnak eddig nagyrészt csak superfit szandáljai voltak. ha lehetne, akkor még mindig szandálcipőt vennék neki, jobban kihasználható: hűvösebb nyári napokon zoknival is hordható. nagyon szeretjük a márkát és még használtan is eladható! Martűn van márkabolt, csak a méretet kifogni nehéz! :(
2015. ápr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!