Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Divat még a kötött babaruha?

Divat még a kötött babaruha?

Figyelt kérdés

17 hetes terhes vagyok és anyósom már orrba-szájba köti a babaruhákat,ha kell,ha nem.Finoman már céloztam rá,hogy nem kell túlzásokba esni,de nem igazán vette a lapot,ráadásul nekem nem is tetszenek annyira a kötött babaholmik.

Oké,hogy első unoka,de akkor is.



2015. máj. 15. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez esetben mindegy, hogy divat-e, hiszen neked nem tetszik. Ha azt mondjuk, hogy divat, akkor mégis megtetszik? Na mindegy.


Köszönd meg szépen, úgysem fogja látni minden nap a gyereket: ráadod egyszer és kész.

2015. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első unoka, nem kell ezen meglepődni! Miért akarod megbántani? Hagyd, hogy kiélje magát rajta, fogadd el, dícsérd meg, születése után 2-3x add rá, készíts róla képet, aztán küldd el neki, hogy csodás. És ennyi. Aztán úgy is úgy öltözteted, ahogy te akarod, nem? Nem kell rögtön mindenkit megsérteni, ez annyira lényegtelen apróság, hogy hihetetlen!


Olyan meg mióta van, hogy babaruha-divat?

2015. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt kinövi... :D nem ér annyit az egész!
2015. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem akarom megsérteni,csak kicsit erőszakos,pedig már a férjem is mondta neki,hogy elég lesz ennyi. Ráadásul tudom,ha véletlenül nem abban lesz a gyerek,vagy nem látja a kocsitakarót,akkor megsértődik.

2015. máj. 15. 11:06
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor megsértődik... ez ellen már nem tehetsz semmit. Lesz még száz ilyen helyzet, a gyerekek kihozzák ezt (is) a családból. Most kell meghúznod a határokat, változnak a szerepek, és az új leosztás attól függ, hogy most mit engedsz meg neki, és hogyan. Elfogadod, megköszönöd és udvarias vagy, de azt, hogy mikor-mit adsz a gyerekedre, TE döntöd el, nem Ő. Ki kell mondani nyíltan, hogy ha szóvá teszi, hogy ez a te döntésed, a te gyereked. Egyes nagyikkal el tud szaladni a ló.
2015. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én nem sérteném meg...általában úgy sincs veletek, ha csak nem együtt laktok..nem fogja látni mit adsz rá...köt neki egy pullóvert..jó ha egyszer fogtok találkozni az alatt míg kinövi..ahogy írták előttem is, nem ér annyit az egész.

különben a lánykámnak van bolti kötött pulóvere, méreg drága volt, úgy hozta a férjem Spanyolországból, jól le is teremtettem érte. De mindenki dícsérte, odáig voltak érte akár divat akár nem. Nagyon aranyos volt benne.

2015. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, maximum a pulóverek.
2015. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nekünk van egy kötött,tűrkíz mellényünk az pl. szép. sapkából télre kifejezetten jó a kötött. ezeket adhatsz rá. amúgy meg szólj neki,hogy ne csináljon sokatmeg sajnálod,olyan hamar kinővi :-)
2015. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kötött kardigánok, takarók, mellények. Hagyd, hadd élje ki magát, lehet, hogy még megtetszik, ha meg nem ráadod párszor, főleg ha látja.
2015. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jól tudnak kinézni a babákon ezek a ruhák :) most mond, hogy nem cukik :)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!