Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan vásároljátok a ruhákat...

Hogyan vásároljátok a ruhákat bugyi zoknit mindig ugyanannyit vesztek?

Figyelt kérdés

Ha 7 pár zoknit vesztek akkor 7 db bugyit is vesztek?

Ha 15 pár zoknit vesztek akkor 15 bugyit is?

Vagy bugyiból kevesebbet mert nem használódik el úgy?



2015. máj. 27. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyermek korától függ. Az kisfiam 2 éves, már nem hajlandó pelust felvenni, de itt az átszokás időszakában többször van kisebb baleset. Neki egyszerre minimum 3 kisgatyát veszek, most van 9 kisgatyája. Van, hogy napi kettőt elhasznál. Zokniból is többet szoktam venni egyszerre, de azok most jó állaootban vannak, egy ideje nem kellett már vennem. Inkább bodykat, pólókat szoktam többet venni egyszerre, mert mindig leeszi, egyszerűen képtelen vagyok hosszú távon tisztán tartani a pólóit.
2015. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, és addig válogatom a 2-3-5 dbos csomagokat míg ki nem jön a közös többszörös, ha kell veszek 25-öt, de rend a lelke mindennek :D
2015. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az élet nagy problémái;)


3 gyerekünk van, pl.: a legkisebbnek, aki 6 éves, van 60 alsója és 20 pár zoknija. A zoknik sokkal nagyobb strapának vannak kitéve, de mégis elég 2-3 havonta venni pár darabot.

2015. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tök mindegy mennyit veszel. 60 alsó? és mindet használjátok is?
2015. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ,van hogy veszek 7 pár zoknit egyben mert monjuk olcso volt aztán veszek mondjuk 6db bugyit 2x 3 csomagban.akkor veszek bugyit vagy zoknit ha kell,mert tönkre ment ,elszakadt,kinöte.
2015. máj. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!