Megmondanátok, mire kell figyelni egy 18 hónapos babánál fürdőruha vásárlásnál?

Figyelt kérdés
két félét láttam ,az egyikben van egy kis bélés,valami vékony anyag,a másikban nincs és az egész vékonyabb is-elég érzékeny a börünk,még nem fürdtünk csak otthoni felfujhatosban,most viszont tengerhez megyünk

2015. jún. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Jezusom! Borunk, furodtunk, 18 honapos baba!!! Te olvasod is amit irsz?


Amugy vegyel tobb felet es kitapasztalod. A leglenyegesebb a naptej!

2015. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húha... ez a többesszám... :) És 18 hónaposan már nem baba, hanem kisgyermek. :)


Na de a lényeg: a béléses ruha több ideig szárad, én nem szerettem soha béléseset venni a gyereknek. Kis kalap, vagy sapka, naptej, és egy vékony fehér póló... napernyő vagy valami sátor-féle, ami árnyékot ad. És sok folyadék. 11-15 között kerülni a tűző napot. Nagyjából sztem ennyi.

2015. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát úszó pelus, naptej, vékony sapka és ha nagyon erős a nap akkor kis fehér póló. Ennyi. Én rá nem adnék béléses fürdő "ruhát".
2015. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én kérek elnézést,hogy a rossz gépemen nem volt kedvem 22x leütni x.betüt hátha sikerül végre egy jó ékezet,meg a többes számért is...

örülök,hogy meg adhattam az okot amin fel lehetett végre háborodni és beszólni..

a válaszokat azért köszönöm!

egyébként 10-ből egy volt csak "bélés" nélküli..nekem is fura volt,de gondoltam van valami funkciója nem véletlen rakták bele,de ezek szerint..

remélem mivel jó hosszan írtam itt is találtok még kivetnivalót..igyekszem feldobni az estéteket,nem elenörzöm az írásom:)

2015. jún. 5. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:

kérdezo, ilyet vegyetek


[link]


másnak sok értelme nincs.

2015. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést, hogy próbáltunk attól megvédeni, hogy köznevetség tárgya légy... :D


[link]

2015. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!