Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Első cipőt hol érdemes venni?...

Első cipőt hol érdemes venni? (Bp. )

Figyelt kérdés

Egy éves, kb. 18-as a lába. Bútor mellett lépeget, már rövidebb időre kapaszkodás nélkül is megáll.

Brendonban néztem eddig, de drágák és nem tűntek annyira jó minőségűnek a cipők.

Túl sok helyre nem szeretném ilyen melegben hurcolni a gyereket, ezért megköszönöm, ha segítetek szűkíteni a lelőhelyeket.


2015. jún. 11. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a puhatalpú bevált első cipőnek:

[link]

2015. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Tékozló Homáron (fogyvédelmi blog) mostanában volt pont egy liliputi cipős poszt, én az alapján inkább kerülném őket.

A Brendon valóban túl van árazva.


Első cipőre nagyon sokat ne szánj, pillanatok alatt ki fogja nőni, mi a puha talpú cipőt mindig csúszásgátlós zoknival váltottuk ki. A későbbiekre a Szamos, Szupi cipőket tudom ajánlani, nekünk még soha nem volt velük bajunk.

2015. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Két okból szeretnék "rendes" cipőt (zokni helyett). Egyrészt az udvarra zokniban/mezítláb nem szívesen viszem ki, karban meg csak pár percet tudom tartani a közel tíz kilóját.

Másrészt ősztől bölcsődés lesz, szeretném, ha szokná, hogy a lábra cipőt húzunk a lakáson kívül. Ne akkor kelljen órákat birkózni, hogy ráerőszakoljuk majd a cipőt.

2015. jún. 11. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Zuglóban a Nagy Lajos király útján van egy szuper bolt: [link]

Nagyon pici, de hatalmas a választék a jó minőségű bőrcipőkből és kedvesek az eladók.

Érdemes délelőtt menni, mert délután nagyon sokan vannak és 3-4 embernél több nem fér be a boltba :)

2015. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban minőségi kiscipőt szeretnél akkor superfit! Az egyik legjobb márka! Egyébként nem tudom mi a baj a Liliputival, nekünk is az volt az első kiscipőnk amíg stabilan nem tudott járni utána vettünk superfit-et de az már 20-as méret volt.
2015. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Superfit-et néztem, nekem nagyon merevnek/keménynek tűnt a talpa. De lehet, hogy rossz modell került a kezembe.
2015. jún. 12. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!