Mennyi ruhája volt, első osztályba készülő gyermekednek?

Figyelt kérdés
Miből hány darab volt? Mi volt a fontos a vásárlásnál?
2015. jún. 20. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenből annyi, hogy egy hétig kihúzzuk mosás nélkül. A felsőruhákat nem cseréltem naponta, csak szükség esetén.

A legfontosabb szempontok a moshatóság, kényelem (nem vettem műszálat, mert folyton melege van szegénynek) és a könnyű kezelhetőség (ne kelljen gombolni, masnit kötni...) voltak.

Két teljes készlet tornafelszerelést szereztem be(a cipő kivételével), hátha nem sikerül időben kimosni valamit a hétvégén, vagy elkeveredik egy fehér póló a többi családtag holmija között. Ez jó ötletnek bizonyult.

2015. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi mint ovis korában.Annyi hogy ott már nem segít senki, gyorsan kell öltözni torna óra után .Így a harisnyát hanyagoltuk.Vagy bélelt nadrág vagy legings+nadrág.Néha a harisnyába úgy bele tudnak gabalyodni:)min 5db nadrág,5 pulcsi,póló.Tornaruhából nekünk is 2 volt.
2015. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!