Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol érdemesebb cumisüveget és...

Hol érdemesebb cumisüveget és ilyen apróbb babaholmikat vásárolni a Brendonban, vagy a Dm-ben? Hol olcsóbb?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért csak ezt a két üzletet mondod?

Amúgy a Brendon nekem drága. DM-ben kuponokkal, kedvezményekkel ki lehet fogni jól is a holmikat.

De ajánlom, hogy nézz szét több bababoltban, ha számít az ár! Ha budapesti vagy ajánlom a Mária Bababoltot. (Bár ha nem vagy pesti akkor is, mert lehet tőlük rendelni is.)

2015. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Dm-ben olcsóbb, a Brendonban nagyobb a választék, de általában drágább.

De szerintem se ragadj le, ennél a két üzletnél, millió választék van még.

És pl cumisüveget, cumit ne vegyél előre túl sokat, mert nem tudod mennyi fog kelleni és melyik fajtát fogja elfogadni a babád.

2015. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem ragadtam le a két boltnál, de most ez a két lehetőségem van. Feküdnöm kell és ha egyek az orvoshoz nem tudok összevissza tekeregni boltokban, örülök ha ide eljutok! 1 üveget szeretnék venni és egy alvó és játszócumit.
2015. júl. 1. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha meg feküdnöd kell, rendelj a netről, már nagyon sok helyről lehet, a Brendonból is akár, kényelmesen otthon meg tudod nézni és házhoz viszik.
2015. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dm .
2015. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csepeli bababoltból telefonon is szoktam rendelni, utánvéttel.

[link]

Babakocsit, kókuszmatracot, rengeteg holmit vettünk már tőlük.

2015. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 5. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
A Brendonra rá fog menni a gatyád is, már bocsi a hasonlatért! A dm-et se mondanám, drága és akció se nagyon van! Javaslom a Rossmann-t! Van babás, kedvezményes kártyájuk, akciók! Online bolt, házhozszállítással! Nekem a Babaszafari is bejött, segítőkészek, vannak akciók, jó árak és kártya, amihez plussz kedvezményt is kapsz!
2015. júl. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 7. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
J és még valami, kókuszmatracot csak biztos helyről vegyél, férjem munkahelyén volt, bogárral fertőzött, ami nem ritka, viszont innentől csak teljes körű fertőtlenítéssel irtható ki és kb minden mást szó szerint kell égetned!
2015. júl. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!