Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kisgyereknek hol vesztek késő...

Kisgyereknek hol vesztek késő őszre/télre bélelt, vízálló nadrágot vagy overallt, overall nadrágot?

Figyelt kérdés
4 éves a kislányom, eddig vagy kaptuk vagy használtan vettem az ilyen jellegű ruhákat. Igazából nem tudom, hol lehet normális áron ilyen nadrágokat venni mert ahol általában vásárolok, ott nem láttam ilyesmit. Tudnátok adni ötleteket, esetleg linkkel - képpel kiegészítve?
2015. szept. 8. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Brendon, dechatlon
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kínai boltok. Tele vannak bélelt kord, farmer és anorák nadrágokkal.
2015. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
KIK, ár és minőség is jó!
2015. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekem sajnos a Brendon és Decathlon már a drága kategória, főleg úgy hogy nem egyet szeretnék venni, hanem kettőt.

Kínaiban nem nagyon vásároltam még semmit, 1-2 kivétellel de sajnos csalódtam. És árban nem volt kedvezőbb mint a márkás.

Kikben nem néztem még, ott megnézem.

2015. szept. 8. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Lidl,aldi,itt is szokott lenni.
2015. szept. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kangaboo,H&M.
2015. szept. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

No azért ne hasonlítsuk össze a Brendon árait a kínai boltéval. Kínaiban 4-5000 ft egy overál vagy sínadrág kabáttal, a Brendonban duplája, vagy több.

Decathlonban szokott még lenni akcióban 6-8.000 ft-ért.

Kikben még nem láttam overált, de csak tavasszal voltam ott először

2015. szept. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, megvárom amíg az Aldi vagy Lidl árulja, ott azért elég mérsékelt árak szoktak lenni.

Nem emlékszem már, melyik ruhadarab volt aminél nagyon meglepődtem, hogy ugyanannyiba került mint pl. a H&M-ben. De lehet, hogy ez kivételes eset volt vagy esetleg nálunk drága a kínai (tényleg nem sűrűn járok oda).

Kangaboo honlapján még nincsenek fent az overálok sajnos.

2015. szept. 9. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!