Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Baba, gyerek ruhákat mivel...

Baba, gyerek ruhákat mivel mostok? Ami kiveszi szépen a foltokat?

Figyelt kérdés

Folyékony mosógélt és kapszulát használok (Ariel) De még vannak foltok amiket ez sem szed ki :(


Hallottam h jó a Tomi vagy a Formil lidl-s.

Vélemények?



2015. okt. 21. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sodasan folttisztító,mosószóda, mosódió, fehérekhez na perkarbonát.
2015. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a vanish folttisztítót tudom ajánlani. Nagyon jó. Nekem minden foltot kiszed a ruhákból,legyen az bármilyen étel vagy kaki.Rákenem a foltra jól bedörzsölöm és utána mehet a mosógépbe.
2015. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Vanish szappan vagy a folyékony van meg? :)

Nekem a szappan és valóban jó csak sokszor nincs időm arra h 1 napig áztassam a rucit

2015. okt. 21. 11:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Az Ariel folyékony nekem sem vált be.

Most port használok, ha vmi ruha foltos lesz, akkor Arieles vízbe rögtön beáztatom. Mosáskor simán kijönnek a foltok, a kakaó, alma, sár folt is.

2015. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Vanish nem jött be. Egy alkalommal bekentem a kakis body-t, de elfelejtettem egyből elindítani a mosást, és fél nap múlva láttam, hogy a folt ugyan megmaradt, a patentot viszont kimarta. A folyékony Ariel mosószerrel szoktam bekenni és bedörzsölni, így általában kijön a folt.
2015. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A folyékony van meg. Nekem soha nem marta ki a patentot vagy az anyagot,pedig van hogy én sem indítom el mindjárt a gépet. Nekünk nagyon bevált.
2015. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ti hány fokon mostok? Ez is befolyásolhatja hogy kiviszi e a foltot vagy sem?:)
2015. okt. 21. 12:19
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok

30, max. 40 fokon mosom a gyerekruhákat. Csak a textilpelenkákat, törölközőket és lepedőket mosom magasabb fokon.

2015. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én 60 fokon mosok, ariellel ha valami foltos akkor venis szappan vagy folyékony folt tisztittó.de így van hogy foltos marad a ruha... :(
2015. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Ariel folyékony géllel mosok, igaz azzal, ami Németországban kapható. Még az állaga is más. Mosás előtt bedörzsölöm a foltot és mehet a gépbe. A mosószert a ruhákra öntöm közvetlen. Mindig kivette a foltot. Formilt nem ismerem, Tomival mostam, porral és folyékonnyal is, hát amíg kisgyerekeim vannak, addig maradok az Arielnél.
2015. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!