Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Vanish folyékony folttisztító,...

Vanish folyékony folttisztító, melyik fajtát használjátok? S hogyan?

Figyelt kérdés
Kiszedi a makacsabb foltokat is?

2015. okt. 29. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szed ki az kb semmit.

A Face oldalukon is megnézheted a sok-sok negatív véleményt. Múltkor épp ezen nevettem ,mennyire nyomják a reklámban is az oldalt és 1 jó vélemény sincs.

Na, szóval anno én is próbáltam persze a Vanish-t is, de persze nem vált be, még azt sem szedte ki, amit a sima víz. :)

Ami nekem nagyon-nagyon bevált, az az Ariel. Por. Ha vmi foltos lesz, rögtön beáztatom, aztán mosáskor dobom a gépbe és nyoma sincs a foltnak. Kiszedi a gyümölcsöt, kakaót, sarat, füvet.

2015. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vanish szappant. Nekem kiszed minden foltot.
2015. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én ariel folteltávolito használok .
2015. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A folyékonnyal én sem vagyok megelégedve,visszatértem a Vanish szappanra,az nekem is mindent kiszedett.
2015. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!