Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hol vesztek 4 év körüli...

Ti hol vesztek 4 év körüli kislányra bélelt (de nem vízhatlan) nadrágot?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sehol se találok normális árban bélelt nadrágot, ami nem overall nadrág. A Tescoban jártunk a héten, már kint van a karácsonyi kollekció de egy darab bélelt nadrágot se láttam! Bezzeg van dögivel leggings és vékony farmer. Többi üzlet sem különb sajnos.

Amit szeretnék: gumis, állítható derekú bélelt nadrág, lehetőleg nem farmer és semmiképp sem bársony, nem szűk szárú, viszonylag jó áron (értsd: 5 ezer Ft alatt).

Hol találhatok ilyet? Korábban voltak a Next-nek ilyesmi nadrágjai és azokat vettem használtan, de már abból is nagyon keveset látok a vaterán...


2015. okt. 31. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Vastag leggingset vetem kislányomnak lidlben vastagabb nadrágot bélelt nadrágot farmeb9l látam lidlben .
2015. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!