Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Deichmann, Humanicben kapható...

Deichmann, Humanicben kapható gyerekcipőkről vélemények?

Figyelt kérdés
2015. nov. 7. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Deichmannból csak Elephantent vettem, az egész jó és legalább bőr, a többi műbőr, azt sose adnék a gyerekem lábára, talán még a baren shue bőr, de azt nem vettem még.

Humanicban még nem vettem cipőt.


Amúgy inkább szamost veszek.

2015. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejönek semmi gondom nincs velük .
2015. nov. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Deichmanosok nagyon gyorsan tönkrementek, és sosem ismerték el a hibát. Volt cipő, amit 2 hetente vittünk újra ragasztatni, először 8 nap után, közben persze kellett másik cipőt venni, mert 1 hétre mindig le kellett adni, sokadik javítás után sem ismerték el, hogy talán akkor cserélni kéne, végül dühösen a kiscsaj kezébe nyomtam, hogy akkor tessék, dobja ki ő, nekem többet nem kell. Nagyon sok bosszúságom volt vele, végül azóta Deichmannban maximum gumicsizmát vagy papucsot veszek, cipőt nem. A Deichmanos balerina cipők, amiket ovis benti cipőnek vettünk, az ovis csoportban, napi 4 órát hordva 3 hónap után rongyolódtak le, kilyukadt az elejük vagy eltört a talpuk. Elephaneten cipőt örököltünk, alig használtan, de az is csak 2 hónapig bírta, aztán kilyukadt a motorozástól a lábujjnál a talpgumi. Ugyanezt tudom mondani a CCC cipőkről is.

Érdekes, de pl. a Richterek, Siesták sosem lyukadtak ki, igaz, drágábbak is. Nekem a Szamos cipők is gyengék, a félévet sem bírják ki, egészséges a talpuk, de a bőr rajta nagyon vékony, és hamar kopik, a talpragasztás nem megfelelő, a belső betét egy idő után kijár, stb. Ehhez képest meg horror árfekvésben árulják őket. Örökmozgó gyerekeim vannak, de normál használat során mennek tönkre a cipők, nem extrém körülmények között. Mostanában inkább a Decathlonban veszünk jó minőségű sportcipőket, és azok tovább tartanak, de már nagyobbak a gyerekek.

2015. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eddig az összes cipőnk Deichmannból volt.

Vettünk olcsóbb sportcipőt nyúzható, motorozós cipőnek és vettünk bőr(baren schuhe) szandált is. Egyikkel se volt baj.

2015. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Deichmannos cipőt sokat vettem már, szinte a legtöbbet ott. Soha, egyiket sem kellett eddig visszavinni. Ellenben a ccc-be egy csizmát két nap után...

A Humanicot nem ismerem.

2015. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!