Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kicsi, nagyon recézett talpú...

Kicsi, nagyon recézett talpú bakancsról ürülék eltávolítása?

Figyelt kérdés

Jó fél centi mély barázdák vannak a talpán. A lányom ma sikeresen belelépett egy fogkrém állagú kutyagumiba. Beült a recék közé, az oldala is olyan lett.


Bőrből van a felsőrész, ezért a "bevágom egy lavór vízbe" verzió nem működik. A recékből meg amiatt is szeretném kiszedni, hogy később ne a lakásban potyogjon le.

Egyelőre az ajtó előtt várja sorsát.


2016. jan. 13. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Koromkefe
2016. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gumikesztyű, nem használt körömkefe, vagy fogkefe.

Beleteheted annyi vízbe ázni, amennyi a talpa vastagsága.


Sajnos undorító, de máshogy nem lehet rendesen lepucolni.

2016. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy beáldozom a körömkefét.

Azzal vagyok főleg gondban, hogy gyurma állagú, tehát inkább ide-oda kenni lehet, mint konkrétan leszedni. Az oldaláról próbáltam a nagyját fűben lehúzni, de inkább egyenletesen eloszlattam, minthogy letöröltem volna...

2016. jan. 13. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Fültisztító
2016. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor fültisztító, popsitörlő.
2016. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megszárad, odacsapkodod a lépcsőhöz, és levered, a maradékot könnyebb leáztatni.
2016. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
áztatás. én mindig csak egy cm vizben áztatom az ilyesfajta cipoket. utána régi fogkefe.
2016. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
autómosókefe ha van, amugy van a benzinkutakon kézi mosóban nagynyomásu mosó közel tartva ki lehet veretni
2016. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!