Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért lábfejes majdnem minden...

Miért lábfejes majdnem minden kezeslábas pizsama?

Figyelt kérdés
A gyerekek legnagyobb része zokni nélkül alszik. De ezek az amúgy tökjó pizsik meg 99%-ban lábfejesek...

2016. febr. 5. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Pont azért, mert zokni nélkül aludna, ez pedig védi.

Egyébként pont most futottam bele egy olyan oldalba, ahol minden ilyen pizsi lábfej nélküli (reklám miatt nem linkelem).

2016. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont ezért, hiszen a zoknit úgyis lerúgná.


Szerintem amúgy nagyon szar konstrukció. Ha kicsit is nagy, akkor "eltéved" benne a gyerek, időnként átdugja a másik lábba a lábát, meg ilyenek, ha kicsit is kicsi, akkor meg már feszül rajta, kényelmetlen. Én ilyet nem is veszek, mert egy hetet tudja hordani feltéve, hogy egyáltalán eltalálom a méretét.


Nálunk a hálózsák jött csak be éjszakára.

2016. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én kicsit nagyobbacska gyerekre gondoltam. 5-8 évesre, vagy akár idősebbre.
2016. febr. 12. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!