Ráadnád ezt kislányra?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 25. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Háááát, inkább nem!
2016. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem a kérdést. Töke nő, ha nem rózsaszín tündérkés cipő van rajta?


A lányomnak a bugyirózsaszíntől a kéken át a feketéig mindenféle cipője volt már. Még mindig lány.

2016. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

szerintem fiús.

felnőtt nőként nekem is van unisex cipőm. de az más én magam döntök erről. a gyerekemnek nem venném meg. elég gonoszak szoktak lenni a gyerekek, nem szeretném,hogy emiatt csúfolódjanak vele

+szerintem baromi drága:D

2016. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ráadnám. 21-es cipőt hord. Milyen gyerekek lennének gonoszak vele? Még beszélni se nagyon tud ez a korosztaly. Nem hogy csúfolkodni...
2016. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Egyetértek. Másrészt nem jó belenevelni eleve azt, hogy ennyire meg akarjon felelni a környezetének.


Én nagyon fiús lány voltam, rózsaszínt nem viseltem el magamon, se szoknyát, se fodrot. A hajamat 2 centisre vágattam. GYakorlatilag fiúnak néztem ki serdülőkoromig. Soha, senki nem csúfolt. De a szüleim se rágták a körmüket azon, hogy mások mit gondolnak.


Ha a gyerek már akkora, hogy van véleménye, akkor meg lehet kérdezni és figyelembe venni.

2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak azért nem, mert drága.
2016. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem.

(használt cipőért meg nem adnék ki ennyit)

2016. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé fiús. Nem járatom habos-babos rózsaszinben a lányomat, van sok barnája, sőt feketéje is ruhában, de ez tényleg fiús.

Mondjuk izlések és pofonok.

Egy jó tanács: én épp pár hete kutakodtam a neten, mert tavaszi cipőt akartam neki venni, 10 ezret nem akartam pár hónapért adni, úgyis kinövi, viszont használtat sem akartam venni. Igy az összes létezi gyerekcipős oldalt megnéztem, és 5200 ft-ért sikerült a Szieszta Richter cipőt vennem, a posta is csak 900 volt. Nagyon szép kis cipő, és vadonatúj, de már csak az egy méret volt belőle, azért volt ilyen olcsó.

De voltak akciós D.D. Step cipők is 6000 ft környékén. És akkor már mégsem használtan veszed.

(megjegyzem alapból semmi de semmi bajom a használt cipőkkel, nekünk is van olyanunk is)

2016. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez tul fius ,és használt cipőért drága is .
2016. febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a színe miatt kérdezed, akkor persze, az én lányomnak is van mindenféle cipője a lila virágos balerínától a kék bakancsig. Vannak lányos én uniszex cuccai is.
2016. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!