Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a jó az átlapolós bodyban?...

Mi a jó az átlapolós bodyban? Vagy mi a nem jó benne?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó benne, hogy nem tágul ki a nyaka, mivel nem húzod át a baba fején. De ezt egyébként sima, vállán patentos bodyval is el lehet érni.

Amúgy kinek mi a kényelmes.

2016. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én orvoshoz adtam a gyerekre azt, mert így egyszerűbb volt levetkőztetni, vagyis szabaddá tenni a pocakját, csípőjét.

Bukós babának is jo, mert nem kell annyit macerálni az öltöztetéás miatt.

2016. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is orvoshoz adtam inkább, könnyebb levenni a babáról. Nagyon ritkán előfordult, hogy a fiam akkorát rottyantott, hogy mindenhol kakás lett. Ilyenkor hálát adtam a szerencsémnek, ha pont akkor átlapolós body volt rajta, sokkal könnyebb volt lehalászni róla.
2016. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem, volt vagy 3 db de sose adtam egyik gyerekre sem. Nekem egyszerűbb volt mindig is egy sima body-t kikapcsolni alul 3 kapoccsal mint végig a gyereken, főleg ha olyan rugi volt rajta, ami alul végig kapcsos, nem a hasán.
2016. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
újszülöttnél pl. annyival jobb,hogy az elején utálják ha a fejükön áthúzgálod a ruhát,nálam kb ennyi volt az előny,azóta sem szeretem a simát 2mp feladni rá azt meg nem szeretem patentolgatni
2016. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pici korban praktikus, nem kell áthúzni a fején, az első 2-3 hónapban sokkal jobb, mint a fejen áthúzós.
2016. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton nem szeretem, mert lassabban lehet ráadni a gyerekre. Szerintem csak arra jó, ha valami oknál fogva kórházba kerül olyan műtét miatt, ahol gondot okoz a fejen való áthúzás, pl. koponyaműtét. Vagy intenzív osztályon ha a fejéből is valami cső lóg, pl. dréncső...stb. Nekünk 6 hónaposan kellett emiatt pár darabot beszerezni, de akkoriban elég nehéz volt ilyet 74-es méretben találni.
2016. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!