Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit adjak/adtok ilyen időben...

Mit adjak/adtok ilyen időben a 3-4 hó körüli gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Sosem gondoltam volna, hogy ilyen tanácstalan leszek. Az a baj, hogy én nagyon izzadós vagyok, nagyon nem vagyok fázós és nem tudom hogy 20 fokban(ennyi volt ma), mit adjak rà a 3,5hós fiamra. Harisnya, nadrág, takaró nem sok alulra? Fentre body, pulcsi, kabát sok volt neki, ezért csak hosszúujju bodyt és kabátot kapott.

2016. ápr. 4. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Uhh sok igen.. Ennyi ruhában a lánykám ..nem is tudom.. Elolvadt volna :)

Ennyi idős volt tavaly ilyenkor a lánykám. Én mondjuk nem adtam rá harisnyát.

Sapka ( vékony) hosszú body, pulcsi, kis mellény, nadrág, zokni, kis cipőcske, esetleg viszek egy vékony takarót ha felkerekedik a szél. Nálunk 26 fok volt.

Talán még ez is mekeg lenne. Mi is izzadósak vagyunk. A kialányom 21 fokban is képes izzadni.:)

2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, nem vagy egyedul a tanacstalansagoddal. :-)

Pedig nekem mar 2. Gyerkoc, de megsem tudom h kell megfeleloen oltoztetni. :-)

Nekem is 3,5 honapos a pici. Ora ma az alabbiakat adtam a delutani levegozeshez.

Leggings (vagyis vekony pamut hosszu nadrag), zokni, h.ujju vekony body, rovid ujju polo, pluss kardigan, vekony pamut sapi.

Volt nalam pled es kocsikabat is, de persze nem volt ra szukseg. A kardigant is kigomboltam.


Elvileg az a szabaly h egy reteggel kell tobbet adni a babara, mint ahogy te fel vagy oltozve.

2016. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm! :D Annyival könnyebb lenne, ha màr egy évvel idõsebb lenne, de még ooolyan picike... :)

Tudtam én a plusz egy réteg szabályt, de ugye én nagyon leöltözõs vagyok. Köszönöm mégegyszer! (Ja és a takaró nem volt rajta, csak vittem magammal, és volt vékony sapi is). Most már bàtran (le)öltöztetem :D

2016. ápr. 4. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányom

Vékony nadrág, zokni, rövid body , vékony pulcsi plusz vékony sapi így voltunk ma kint

2016. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Négy hónapos, hosszú ujjú bodyban, zokniban, vékony farmer kertésznadrágban és tavaszi sapiban volt. Kis pulóvert vittem, de nem kellett.
2016. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz 6 hós de:

Szafari sapi

Ujjatlan body

Rá a hosszú ujjú

Mellény

Pamutnaci

Zokni

Kiscipő

Takaró a kocsi aljában.Nem kellett.A mellény cipzáros de be sem húztam mivel végigkalimpálta a sétát.Rendszeresen leszereli a cipőt is,inkább rágja mint hordja:)

2016. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!