Mással mostok babaholmit, mint magatoknak?

Figyelt kérdés
Első babát várjuk és most állnék neki kimosni a kapott, vett kisrucikat. Nem tudtam, hogy speciális mosószer is van, de minden bababoltban látok. Gondolom az érzékeny kis bőrük miatt. Mit érdemes használni? Öblítőt kell és milyet?
2016. máj. 20. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Ariel és Persil Sensitive folyékonyat használtam kb 4-5 hónapig, aztán már a miénkkel együtt mostam őket, szintén folyékony A vagy P-vel.

Öblítőt nem használtam az elején.

2016. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én persil non bio mosószert használok, es comfort sensitive oblitot.

Comfort=coccolino

2016. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyanazzal mosok, mint magunknak, csak nem használok öblítőt, mert az nem jó, ha egy vegyszer benne marad a textilben. Akármilyen szenzitív meg ilyen-olyan szipiszuper, mégiscsak egy parfümözött, színezett(a fehér is szín)kemikália.
2016. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint a 2. válaszoló, persil non bio és coccolino sensitive. A miénket is ezekkel mosom, de külön
2016. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk van egy bababolt, a csajszi készít 'házi készítésű okö moszógélt'. :) Na, én azzal mosok. Én nagyon érzékeny bőrű vagyok,a babámon nem kísérleteztem, hogy bírja-e a mosószereket. Előtte mosódióztam(még most is szoktam néha).

A páromét rendes mosószerrel, utána öblítem a gépet.

Fehérítésre Vanist használok, utána öblítőprogrammal kezdek, és utána a mosógél.

Öblítőt nem használok, néha veszek Coccolinós illatpárnát, attól isteni illata lesz az összes ruhának a szekrényben. :)

2016. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony ariel és senzitiv öblitö.
2016. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta mosódióval mosok, mert érzékeny a bőröm. A babáét is ezzel mostam kezdetektől.
2016. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Baszus felcseréltem. :)

Öko. :D

2016. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Ariellel es persillel mostam csak, es comfort sensitivevel oblitettem en is :) ja meg kulon mostam neki, annyit bukik, pisil pelenkazas kozben hogy egy 5-7 nap alatt megtelik a cuccaival az egesz gep :D
2016. máj. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!