Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet "kopogós" cipőt kapni?

Hol lehet "kopogós" cipőt kapni?

Figyelt kérdés
Üzletekben inkább nagy méretekben lehet kapni elvetve, de azok sem vmi szépek. A vateran egy valaki árul 31-es merettol újakat, a többi mind használt. Nekünk 30-as kene es fekete, aminek minmalis sarka van. A lányom majd megőrül egy kopogós cipoert, meg a tánc miatt is kellene neki. Létezik olyan üzlet, ahol viszonylag nagyobb választék van ezekből?
2016. máj. 24. 21:54
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Bármelyik kínai boltban lehet ilyeneket kapni, még választék is van. Persze szigorúan borzasztó szagú ragasztóval összeeszkábált műbőr cipellőket lehet ott csak kapni, de én a múlt héten pl. olyat vettem, amiben legalább a talpbélés valódi bőr.
2016. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél. A kínai tényleg kiment a fejemből, csak a neten kutakodtam. De meg is nézem akkor.
2016. máj. 24. 22:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja es nem baj ha büdös, a lényeg hogy kopogjon. :-)
2016. máj. 24. 22:27
 4/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Örülök, hogy segíthettem :) Érdemes több kínaiban is körülnézni, nem feltétlenül ugyanaz a választék mindegyik boltban.
2016. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kínai cipő nem a ragasztótól büdös, hanem a a PVC-lágyítónak van olyan jellegzetes szaga. Mérgező, ne add a gyerekre, ráadásul összetöri a lábát.
2016. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vilcsianyuja ***** válasza:

Utolsó, nem nyugtattál meg :( Az logikusnak tűnik számomra, hogy ha valami ennyire párolog, hogy ilyen intenzíven szaglik, akkor nem veszélyes-e. Mondjuk a gyerek lábán eddig egy órát volt, előtte-utána a háztartási helyiségben szellőzik, amíg el nem megy a szaga. Arról tudsz valamit egyébként, hogy eleve tiltott ez a lágyító anyag, vagy engedi a szabályozás amúgy?

Egyébként isten bizony, én megvenném a bőrcipőt is a gyereknek, telne rá, de abban a kategóriában egyszerűen nem léteznek ilyen fazonok.

2016. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam is egy kinaiba, voltak cipők, amit tetszett volna az nem volt a méretében (volt csak elfogyott), de tovább keresgélek. Egyebkent en nem éreztem ezt bűnösnek.
2016. máj. 25. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan lágyítószer, ami tiltott, persze. Egyébként van olyan,aminek a szaga soha nem tűnik el az anyagból, bármennyit szellőzteted, szórhatsz bele szódabikarbónát, macskaalomhoz való szagtalanítót, akkor se.
2016. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!