Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A büfifoltokat textilpelusokbó...

A büfifoltokat textilpelusokból milyen folttisztítóval lehet kiszedni?

Figyelt kérdés
95 fokon szoktam mosni, Tomi baby mosószerrel. Wanish Goldot próbáltam a foltokra kenni, de nem jött ki vele.
2016. júl. 27. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vanish szappan kiveszi, csak sok vele a macera. A Wanish por(sima rózsaszín), szitén tökéletes, bár én előáztatom vele őket. Nam nagy kunszt, víz bele a Wanish, plusz a cuccok. Kicsavarom mosás előtt. Van, hogy a dobba is teszek egy kanállal. Szép fehérek, és foltmentesek. Egyébként no name mosógélt használok.

Ja még valami. Arra amit én használok, rá van írva, hogy max 40 fokon lehet vele mosni. Nem ez a baj a tiédnél?(Nekem egyébként a 90 fok "beleégette" a foltokat a ruhákba.)

2016. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
2 evőkanál nátriumperkarbonát a mosószerhez és 60 fokon kell mosni. Nem kell kencézni, ilyesmik, teljesen jó. Arra figyelj, h fakítja a ruhákat.
2016. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Wanish nekem nem fakítja. ;)
2016. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sima mosószappan. És nem főztem ki sose, mert csak beleég+ hamarabb tönkremegy az anyag.
2016. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 90 fokon se veszi ki, ezért nem 90 fokon mossuk, csak simán. Mi azt csináljuk, hogy kb. 3 havonta cseréljük őket. Mivel nagyon olcsón lehet beszerezni őket, szerintem nem éri meg kísérletezni a mosással.
2016. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tűző napon szárítsd ilyenkor, tök jól kiszívja a foltokat.
2016. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak én nem tapasztaltam a büfitől tartós foltot? 90 fokon mostam Ariel fehér ruhákhoz való folyékony mosószerrel és mindig kivette.
2016. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vanishhel a nagyon gáz foltokat úgy szoktam,hogy egyből vanishes szivaccsal kisúrolom,még öntök rá kicsit,hagyom állni,aztán be a mosásba amihez öntök még hozzá nálam csokifagyi gondok vannak az jön ki eddig a legnehezebben :-) )
2016. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig minden büfifolt kijött 40 fokon Ariellel. Én sem értem mi velük a probléma.
2016. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy ki hogy tapasztalta,de nekem a Tomi semmit sem szedett ki.Tényleg,még az egyébként könnyen kiszedhető foltokat sem.

Lehet,hogy mosószert kellene váltanod.Én Omo-t használok,régóta.Sokkal sokkal jobb,mint az Ariel,pedig sokáig azt tartottam a legjobbnak.

2016. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!