Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hét hónapos kisfiam fejkörfoga...

Hét hónapos kisfiam fejkörfogata 44 cm, mekkora sapkát vegyek neki az ilyen maihoz hasonló esős őszi napokra?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdem mert eddig turkalóban csupa kulfoldi aranyos kussapkat vettunk nyaron es a magyar méretezést ilyen szempontbol nem ismerem. Vmibt ha mar újonnan kell vennem azeretnék nem havonta kiadni erre többezret.
2016. szept. 5. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Sapit mindig ráadom a boltban. :) mert a tavaszi sapkája kb 1 hónapig volt jó vagy addig se. Az pont 44-es volt, a baba fejkörfogata is. Szerintem ez sincs pontosan méretezve, ahogy a body-k is össze-vissza vannak számozva pár helyen.

Egyébként 1200 forintért vettem újat nemrég úgyhogy azért nem nagy kiadás. Ha végképp nem tudod elvinni a babát 45-46 körül szerintem.

2016. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen :) Ott van velem általában csak már a hátamon szoktam hordozni de tényleg megoldható. :)
2016. szept. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!