Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nálatok az üzletekben milyen...

Nálatok az üzletekben milyen arányban vannak lányos-fiús ruhák, bodyk?

Figyelt kérdés
Kisfiút várok,de bármelyik babaüzletbe megyek,ott kb 90% lányos ruhák,bodyk vannak,maradék még inkább unisex szín,konkrét fiús ruhákat bodykat alig találni,ha vannak is inkább ovis kortól.egyik üzletben rá is kérdeztem,h miért csak inkább lányos bodyk,rugik vannak,a válasz az volt,mert őket annyira cukin lehet öltöztetni már újszülött kortól,e z csak engem idegesít,hogy ha fiad van akkor járjon unisex színű ruhákban,mert azokra Nemlehet adni virágos csilli-villi hajpántot,tütüszoknyát?
2016. szept. 6. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

H&M, F&F, C&A, Takko, Scamp

Szerintem ezeknél bőségesen lehet fiús ruhákat kapni.

2016. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk, es ugyanez a helyzet. Legyen szo akar ciporol, nyari kalaprol, ruhakrol, meg igazabol barmirol. Minimum 4x annyi lanyos cucc van, es a fiusnak a fele igy is unisex, nem konkretan fius. Ennek ellenere probalom mindig a leheto legtobbet kihozni a ruhakbol, de azert igy is bosszanto. De par napja kiderult, hogy egy kislany is erkezik hamarosan a fiunk melle, igy mi vegre kielvezhetjuk a masik oldalt. :)
2016. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lányom is van, fiam is, mindkettőnek kaptam bőségesen mindent, tény, hogy kicsit kevesebb a fiús cucc, de inkább 60-40%-ot mondanék.
2016. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokra nem megyek vele, ha darabra több ugyan a "lányos", de MIND ugyanolyan!

Mind rózsaszín, semmi más. Az uniszex pedig nem uniszex, hanem fiús.

A múltkor is néztem egy aranyos zöld body-t, messziről teljesen "semleges" neműnek tűnt, kivéve a "roarr..some handsome" feliratot. Kösz.

2016. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

nálunk 80-20% az arány

a lányokra ilyen kisruha, meg olyan leggings, kisszoknya, fodros blúz, trikó, harisnya, fejpántok, házimamuszkák, balettcipők, millio cuki kisszandál, cipőcske..

a fiúknak meg sehol nem találok pl vászonnadrágot, csak melegítőket, meg egy féle farmer és viszlát. vagy akciósan fiúcipő egy szál sincs, de lányossal roskadásig telt polcok

itthonra pl. valami szellős kis műa. talpú(!) mamuszféle valamit kisfiúra úgy keresek, hogy néha azthiszem másik bolygón élek, mintha olyat akarnék, amit nem is gyártanak

2016. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez így is marad. :)

Bemész bárhová, az üzlet fele női ruha (minimum), a többi a férfi és gyerek.


A lányomra bármikor kapok nagyestélyit is, a fiamnak egy fehér ingért bejárom a várost. És soha, semmi nincs a méretében! Mármint ami tetszik.


A lányruhákról annyit, hogy tényleg csak a rózsaszínt ismeri minden gyártó, esetleg lila, vagy pink.

A lányom egy időben utálta a rózsaszínt, kb. neki is lehetetlen bármit találni.

Ja, és minden csak pónis, vagy épp a divatos mese/filmszereplők vannak rajta, amit a lányom 99%-ban utál.


A választék ellenére semmivel sem egyszerűbb ruhát venni neki, csak tovább tart, mire átnézed.

2016. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Fiam van, de rengeteg fiús, vagány cuccot vettem már neki, ami ráadásul kényelmes is. Nem tudom, hol éltek.

Azt pedig el kell fogadni, hogy egy fiúra nem aggatsz annyi sz*rt, mint egy kislányra (hajpánt, csat, hajgumi stb.).

2016. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szlovákiában élek,nem is akarok semmi sz@rt ráaggatni,de pl nadrágot venni fiúnak kész csoda mert van 1 fazonú farmer,a többi szabadidős,más fiús anyuka is panaszkodik,h konkrét fiús nadrág,felső,body,rugi nincs,csak unisex,unokatesóm mondta,h a konkrét fiús body pár hósra,keresztelőre,ami úgy néz ki,mintha öltöny lenne rajta,olyat angliából kellett rendelnie bezzeg ünneplős kislány body bármelyik tescoba kapható,múltkor a f&f fiús body 1 drb volt 80 ás méretben.
2016. szept. 6. 15:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Bp-i vagyok, fiam lesz, és pl. a TESCOban (nagy tesco, rengeteg ruha) kb a ruhák 40%a fiús, 10% uni, 50 lányos. rengeteg nagyon vagány fiús dolgot vettem ott, engem inkább az zavar, hogy uni alig van, vagy nem túl "divatos" (szóval sima fehér, vagy nagyon kicsi minta) de mivel több gyereket szeretnénk, pl. kicsi rugikból vettünk volna unit...de a kék olcsóbb volt, így majd eladom ha legközelebb lányom lesz. Ha van a környéketeken nagy tesco, nézd meg ott!

18 hkm

2016. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudom hol néztek, de pl. fiamra olyan pasis cuccokat veszek, hogy ihaj, ingbody, kárókockás kardigán, kötött pulcsi, kordgatyó, vászonnadrág, kismellény. Mindenki dícséri. Lelőhelyek: turi, online turi, H&M, Next, Gap. De Tescóban is láttam imádnivaló nacikat, pulcsikat. Lányomat ugyanezen helyekről öltöztetem, kb hetente dícséri meg vki, hogy milyen csinos, nem csak rózsaszín van neki, a mesefiguráktól kiborulok, így neki virágos, pöttyös, csíkos, kockás, egyszínű cuccai vannak.
2016. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!