2 évesnek télikabát nem aranyáron? Ti hol veszitek?

Figyelt kérdés
Pár hónapra nagyon sok 9-12 ezerért kabátot venni szerintem. Hol szoktatok olcsóbb, de jó minőségű, meleg kabátot venni?
2016. szept. 14. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a kínaiban is ki lehet fogni jókat. felénk van KIk és PEPCO,és ott is szoktam venni.ezeken a helyeken is jó áron vannak
2016. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Kìnaiban nem vennék. Szerintem 10 körül nem olyan drága ha jó minőség simán megéri.
2016. szept. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
pedig nem kell ennyire megijedni a kínai kabátoktól sem. tényleg csak pár hónapig hordja.és vannak egész jók is. amúgy meg jártam már úgy hogy direkt nem kínaiba vettem meg egy jobb fajtát (drágán) aztán meg benne volt a címke hogy: made in china.. :D
2016. szept. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
KIK, Tesco - itt sokszor van 20 %-os akció, olyankor érdemes venni és akkor kb max 5 ezer Ft-ból kijön egy télikabát.
2016. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hada, turkalok.
2016. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Vilcsianyuja ***** válasza:

Gyerekruhabörzéken, bizományikban, interneten (vatera, jófogás) lehet szép, alig használt darabokat kifogni, a bolti ár töredékéért.

Újonnan érdemes körülnézni a kínaiakban. Tényleg nem ördögtől való. És egy télikabátnál nem számít, ha netán az anyagösszetételébe belehazudják a 100% pamutot :)

Azért a többi áruházban, Kik-ben, Takkoban és hasonlókban inkább szezonvégi leárazásban érdemes megvenni a ruhákat (ami most nem jön szóba, kivéve, ha találsz egy tavalyról megmaradt kifutó darabot), vagy esetleg valamilyen kuponnal.

De esetleg kivárhatod, míg a Lidl-Aldi féleségek valamelyikében lesznek ilyen akciók, egész jó téli kabátokat szoktak árulni, egy kicsivel olcsóbban, mint a többi, sídzseki címszóval.

2016. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már nézegettem a sportsdirect oldalán 6000/db körül a gyerekeknek kabátokat, mondjuk még nem igazán kezdték a téli cuccokat feltölteni. Sokszor rendelek onnan, pláne nagyon akciósakat.
2016. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ami tudom h nem bír ki csak egy szezont azt használtan veszem meg - ilyen a téli kabát is

simán ki lehet kapni nike puma stb. márkás ruhákat fillérekért a neten


vagy ami bejött még h tél végén veszem meg a jövőre valót :D

kb 2-3 számmal nagyobbat mint ami akkor jó rá

így van h 70% olcsóbb de új

pl F&F

2016. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lidlbe vettem most, bár nagyobb gyerekem van, de kicsinek is ott vettem. 6 évesnek vettem, 3777 Ft volt. Jó mínőségű, meleg, strapabíró :-).
2016. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Börzén vettem eddig mindig 1000-2500 ft között.

Azért a kínai sem olcsó, tavaly direkt kabát miatt mentem be szétnézni egybe és ugyanolyan áron volt, mint a H&M-ben...

2016. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!