Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gyerekruhához (vagy akármi...

Gyerekruhához (vagy akármi máshoz) használ vki Lenor illatgyöngyöket? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kéket rózsaszint és barnát próbáltam ( kaptam cégtől), de sose fog elfogyni,mekem büdös. Nyári kinti takarómosáshoz plédhez fog elfogyni kb.

Maradok a kék coccolinonál.

2016. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipróbàltam az árához képest sz*rtse ér.Csak akkor maraf illata ha a szekrénybe álla ruha.Emelett nemhogy hetek mulva napok orák múlva sem érezni.Maradok a sima lenornál tovább...
2016. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztam benne hogy az agynemuknek jooo eros illatuk lesz! Nagy rakas kutya kaka! egy sima oblito jobban erzodik mint a gyongy! felesleges penz kidobas!
2016. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én mindenhez Ahimsa mosóparfümöt (legjobban a Tavaszi Szellő illat vált be) használok, öblítőt nem. Mindenkinek nagyon tetszik a csaladban, meg már barátok is kérdezték, hogy mi ez.
2016. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!