Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kb. mennyi pólója, pulcsija,...

Kb. mennyi pólója, pulcsija, nadrágja van bölcsis gyerekednek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovis kurukban is sok volt. Foleg unokatestvertol. Mindenbol volt 15-20 db min.
2016. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korukban, bocsanat.
2016. szept. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Rengeteg. Szintén örökölt,az én húgom után,anyóstól,anyós ismerőseitől,meg véve is lettek.

Póló hosszú és rövid legalább 25-30 ,mindkét féléből. Pulóver bebújós is van 8-10,kapucnis zipzáras is 5,cicanaci 15legalább,farmer is 5-10,melegítő is van 6-8,bélelt is van 4 plusz az overál. Kabát is van 4-5.

Cipő is van több. Azok mind vásároltak,abból nem kap más után. Alsónemű is van vagy 25,zokni is 15-20

2016. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És ténylegesen is hordták ezt a sok ruhát?

Csak azért kérdezem, hogy felmérjem, kb. mennyi ruhát vegyek még.

2016. szept. 23. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom most kezdte a bölcsit, a fiam pedig az ovit. Én úgy látom, hogy sosem elég ezekből a ruhadarabokból. Nekik is van mindenből legalább egy hétre elegendő, tehát nekem elég csak hétvégén mosni (igaz, hogy akkor folyamatosan megy a mosógép), és nem kell ugyanazt a ruhadarabot kétszer Rájuk adnom egy héten. És még így is most tisztul a kép, hogy miből kell még beszereznem egy párat. A tapasztalatom: kislánynak rengeteg leggings kell, azt lehet pólóval/pulcsival, de akár ruhácskával is variálni (a lányomnak rengeteg ruhácskája van). A fiúknak kell a sok kényelmes nadrág (melegítőgatyó, puhább szövetgatyó vagy farmer). Hosszú ujjú pólóból így ősszel-télen napi kettőt számolhatsz.

Nekünk kell váltás kabát, sapka, ha az egyik koszolódik, legyen másik. Cipőből legalább két pár kinti, gumicsizma, majd vastag téli cipő.

Kérdezz nyugodtan, én most frissen bennevagyok a témában :-)

2016. szept. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Szerintem akkor számolsz jól, ha napi kettővel kalkulálsz. Ugyanis viszed a gyerkőcöt egy váltás ruhában, a benti zsákjába is be kell készítened egy teljes váltást, és ha Rá is adják (pl. volt, hogy a fiam kézmosáskor totál összevizezte magát, az egy teljes ruhacsere), akkor aznap két váltás ruhát használ. Szval napi kettő alsógatya, nadrág, póló, pulcsi vagy hosszú ujjú póló.

2016. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rövid ujjú pólóból nyárról maradt 6-7 olyan, ami jó még méretben és hosszú ujjú body fölé (abból is van 8-10) rá tudom adni. Hosszú ujjú pólóból most 5-6 db van, de éppen várok 2-t (H&M-ből rendeltem) és tervezek még venni párat.

Pulcsi (polár/kapucnis) 6-7 van, az egyelőre elég, illetve 1 mellény.

Szabadidő nadrág kb. 12, farmer 2, kordbársony 1, de béleltet fogok még venni 2-t.

2 átmeneti kabát, 1 polárral bélelt esőkabát, 1 gumicsizma, 1 bőr átmeneti cipő. Télre lesz egy egybe részes overall + 1 overall nadrág-kabát variáció, 1 bélelt bakancs + 1 hótaposó.

A bölcsiben szinte naponta kell váltásruha, mert vagy leeszi/leönti vagy lefestékezi/összefilcezi/udvaron összekeni a gyerek.

2016. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor a tapasztalatok alapján még pár cucc kelleni fog :) A bölcsiben 3 váltást kell majd leadnom (póló, pulcsi, nadrág, zokni).
2016. szept. 23. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok

Áhh nekünk messze nem kellene ennyi ruha,csak nyáron láttuk kevés ez vagy az őszre,vettünk,aztán kaptunk.

Nekem nem is koszolta magát a bölcsibe se,az utcai volt kinree is neki,sose tette tönkre. Szóval én simán elruháznám őt 10db-al is mindenből.

2016. szept. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sokkal több, mint kellene :o

most már nagycsoportos, és próbáljuk realizálni a készletet. bölcsiben simán volt otthon 15-20 mindenből.

mondjuk pólóból még most is van, de a nadrágok nagy részét (6-7 db-ot) őszre bokavillantósra nőtte :o

2016. szept. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!