Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol vesztek ősszel és télen...

Hol vesztek ősszel és télen pólót bölcsis, ovis korú gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Voltam most több helyen, de alig volt póló, már csak a nyári maradékot árulták ki.
2016. szept. 23. 08:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Baby Gap-ról rendeltem most ruhákat. De szoktunk venni Tescoban, NExtben is, ahol épp meglátok valamit.


[link]

2016. szept. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

A téli boltban. Nyàron meg a nyàri boltban. Sajnos a környékünkön őszi bolt nincs, ìgy meg kell vàrnom a telet a ruha vàsàrlàssal.


Ugyanitt ahol bàrmely évszakban csak kinyitom a szàm és megkérdezem mikor jön az őszi téli kollekció. De kizàrt hogy sehol nem talàltàl,amikor a legtöbb helyen màr sulikezdésre kint fityegnek az új cuccok. Pl tesco, h&m, c&a, kik, auchan, de még a kis butikokban illetve a turikban is.

2016. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tesco, H&M, Hada. Rengeteg van.
2016. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a Tescoban szoktam. Szerintem most le is vannak jócskán árazva.

Amúgy meg érdemes előre venni ilyenkor, amikor 50-70%-os akciók vannak.

2016. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kedves második válaszoló, azt én is észleltem, hogy megérkezett az őszi kollekció, még rá sem kellett kérdeznem, de sajnos eléggé pólóhiányos. A CundA-ban kb. 5 db póló volt összesen kisgyerek méretben, már csak utolsó darabok, a Kik-ben egyetlen sem, a Takko-ban szintén csak utolsó darabok, a Tesco-ban pedig összesen 3 fajta póló az új kollekció részeként. Iskolás korúakra valók voltak több helyen is az akciósok és az újak között is, de az a gyerekemre bokáig érő hosszú ujjú hálóingnek lenne jó :)

2016. szept. 23. 09:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Lidl,pepco,tesco,turi max még.
2016. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2# es vagyok. Akkor kérdezd meg, hogy màsik üzletben hogy àllnak. Mert erre felénk tömve van minden pólókkal is. Újszülött mérettől.
2016. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

pepco, kik, turi, takko, tesco

kb ebben a sorrendben

2016. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nincsenek pólók. Tegnap én is végigjártam egy csomó boltot.
2016. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Turik mindig tele vannak pólóval, online turikban bőven van még rövid ujjú.
2016. szept. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!