Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Udv. Erdekelne, hogy mi kell...

Udv. Erdekelne, hogy mi kell egy tavaszi babanak?

Figyelt kérdés
elso babas vagyok,szoval azert nem tudom,hogy tenyleg mi a fontos. Foleg ruhakra gondolok en itt,hogy mibol mennyit.

2016. szept. 23. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyéni öltöztetési ízlés kérdése (praktikus: body - rugdalózó; vagy "mini felnőttes"), illetve a mosási szokásoké, plusz az otthoni szobahő se mindegy.
2016. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én március közepére várom első babámat. Én is elkezdtem már gondolkozni, hogy miket kell beszerezni. Az a probléma, hogy olyankor még simán lehet mínusz, fagy. Nekem a legnagyobb kérdés, hogy kell-e mózeskosár a babakocsira. L.
2016. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es, a mózesnek mi köze az évszakhoz?

Nyári gyereknél és télinél is ugyanúgy a teljesen vízszintes védett fekvőfelület ajánlott min. az első 6 hónapban. Arról nem is beszélve, hogy hason be nem kötöd semmilyen sportrészbe, még akkor se, ha vízszintig dönthető és rengeteg baba csak úgy tud aludni a babakocsiban.

2016. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó! :)

Sajnos nem tudom eldönteni,hogy miből mennyit. -sapi-zokni-kesztyű-rugi. Ezek nehéz kérdések😅... Ha jól számolgattam,akkor 1hónappal vagy kb idősebb terhes mint én:) A babakocsit se tudom még,hogy milyen legyen. Ha esetleg van tipped,szívesen fogadom!:) kellemes babavárást!

2016. szept. 23. 14:15
 5/6 anonim válasza:

Kérdező, ha Te február közepére várod a babádat akkor az még tél. Nem piszkálódni akarok, félre ne értsd! Csak akkor bizony még kell a babádnak overál/bundazsák.

Tapasztalatom szerint érdemes legalább 8 db-ot beszerezni mindenből, mert ha bukik át kell öltöztetni, előfirdul, hogy a pelus nem akadály a kakinak, akkor is másik ruha kell.

Kelleni fog: bady, rugdalózó, harisnya. Bundazsákból elég 1,de annyi kell, mert bár ha nagyon hideg lesz rögtön nem viheted ki sétálni, de haza is kell majd vinni a picit és míg a kocsiból ki-be szálltok vele annyi idő alatt is megfázik.

Ha este hálózsákot adsz rá, akkor biztosan nem fázik meg, mert nem tud kitakarózni. (Hálózsákot addig nyugodtam adhatsz majd rá amíg nem indul el, mert addig nem zavarja, mi így tettük.)

Kell neki sapi is, nehogy megfázzon a füle. Olyan kesztyűt is vehetsz neki,ami azért van, hogy be csikarja meg magát. Szükség lesz textil pelenkára büfiztetéshez és a kiságyba a fejecskéje alá.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. De ha kérdésed van írj nyugodtan! :) Remélem tudtam segíteni.

2016. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaszi babámnál én is gondban voltam (március végére voltam kiírva) ilyenkor ugye lehet hó is és 20 fok is, ha csak az elmúlt 5-6 évet nézzük. Vettünk egy újszülött méretű overált, 8 rugit, 15 bodyt, 2 mackónacit, 7 napozót 56 és 62-es méretből fele-fele arányban, egy-két "mutogatós" csini göncöt, 1 melegebb és egy vékonyabb sapit, pár zoknit. Az overálon kívül mindent kihasználtunk, az csak 3-szor kellett, 20 fokos tavaszban született :-)
2016. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!