Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A most 8 hónapos fiú babának...

A most 8 hónapos fiú babának őszire milyen kocsicipőt érdemes venni? Még nem áll, nem jár.

Figyelt kérdés

Van néhány pár cipőnk - magasszárú tornacipő-féle, tépőzáras magasszárú mamusz - de nehéz őket a lábára adni, illetve lehúzza őket, hiába vannak szorosra bekötve/becsatolva. Nem nagyok, a talpával összemérve pont jó a méretük, nem azért rúgja le, mert elveszik benne a lába.


Tudtok márkát, cipőtípust ajánlani, hogy mit keressek?


11 centi a talpa, ma mértem meg. Ez kb. 18-19-es méret, ha jól tudom.


Köszönöm előre is! :)


2016. szept. 24. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Harisnya, vastag zokni, takaró nem opció?
2016. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Cipőt szeretnék inkább.
2016. szept. 25. 11:12
 3/10 anonim ***** válasza:

De nincs olyan cipő, amit ne lehetne lerúgni, leszedni.

Meg kell érnie rá. Odébb lesz, hogy értse a tiltást és teljesítse is.

2016. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi h&m-ben szoktunk venni.9 honapos a kisfiunk,17-es laba van.Amikor a kislanyom egy eves volt akkor volt 19-20-as laba.Nem tudom az en gyerekeimnek pici-e a laba,vagy a tiednek nagy.18-19-esbol azt hiszem csak kemenytalpu van.Jaro babaknak.Talan 15-15-os meret a puhatalpu.Miota ekkora a laba a kisfiamnak es csak kemenytalpu van ra a h&m-ben,azota vettunk brendonban,plusz keresztanyu hozott egy nike kocsicipot neki.O nem szedi le,nem tudok erre megoldast.
2016. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért rúgja le, mert kényelmetlen neki? Miért akarod erőltetni, ha nem szereti? :)


Amíg nem állnak-járnak a babák, a lábfejük még kis buci, vaskos, nem lapult el a terheléstől. Szerintem egyszerűen szorítja, kényelmetlen neki, nem tud benne úgy mozogni, ahogy szeret.


Amúgy is jobb nekik, ha nincs a talpuk belekényszerítve cipőbe. 12 hónapos a gyerek, már áll is, kapaszkodva totyog is, de a babakocsiban sosem adok rá cipőt. Szeret a lábaival játszani, kapaszkodik a lábujjaival, birizgálja a kocsi szélét, folyamatosan mozognak a lábujjacskái. Persze ha hideg van nagyon, és kint vagyunk, én is adok rá, de ahogy beérünk fedett helyre már veszem is le, és nagyon hálás érte. :)

2016. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*** kimaradt: Persze ha hideg van nagyon, és kint vagyunk, én is adok rá *takarót*, de ahogy beérünk fedett helyre már veszem is le, és nagyon hálás érte. :)
2016. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is csak a hideg miatt szeretném, csak kintre természetesen. Nem hiszem, hogy 0-5 fokban megfelelő a több zokni, vagy a takaró, ezért gondoltam cipőre, nehogy felfázzon.
2016. szept. 27. 07:46
 8/10 anonim ***** válasza:

0-5 fokban adj rá overált. Olyat, aminek zárt (vagy visszahajtható) az alja. Még az 1 évesem is ilyenben lesz a télen amíg nem jár önállóan.

(Tavaly is ilyen volt rajta, nem "fázott fel", hisz mindenét ugyanannyi réteg fedte).

2016. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*aminek ilyen a lába:

[link]

2016. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet! :)
2016. szept. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!