Ti mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
Tescoba ha veszek ruhát a gyereknek, mindig elhozom a fogast is.. Márcsak megszokásból is elkérem! Ti mit csináltok vele ha már nem tudjátok használni? Kidobjátok, eladjátok?
2016. szept. 25. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Aranyárban eladom. Óriási rá a kereslet.
2016. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Ki az, aki gyerek vállfát vesz, amikor sok helyen a ruhával ingyen adják? Ráadásul én nem is használom, csak akkor, ha inget vasalok neki és felvételig azon lóg.
2016. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1-es, óriási a kereslet a gyerek vállfákra??? :O
2016. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindig otthagyom a boltban.
2016. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én mindig elhozom, arra teszem az ingecskéket, kabàtot, kantàros nadràgot. Igaz, csak 1-2 darab van, de később is jó lesz még.
2016. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Addig míg kellett elhoztam, most már van elég, így otthagyom, ha minden bodyhoz elhoznám nem férnék tőlük. Legközelebb ne hozd el, ami meg felesleges dobd be a műanyag kukába.
2016. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Kidobom. Mint ma 6-ot is gondolkozás nélkül.
2016. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1# es ;-)

Akkor engem érdekelne az eladó vàllfàd. Kellene vagy 25 dkg fekete meg 50dkg fehér vàllfa, ha foglalkozol ilyen kis tétellel is.


Vagy ha csere szóba jöhet, van eladó fehér szìnű műanyag zokniakasztóm. De ennek kicsit több a kilónkénti àra,mint a vàllfàdnak.

2016. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elhozom mert azon tartom ruháit ,kabátot,mellényt ,olyan nincs hogy nem tudom használni.
2016. szept. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!