Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1 és 1,5 éves kora között...

1 és 1,5 éves kora között hány centit nőtt a gyereketek?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha most ~80 centi és 1,5 hónapja már 86-ost hord (és feszesebb már rajta, mint 1 hónapja), akkor a 86-os overállal meddig húzza ki?

Most még pár centinyi növekedésnek van hely benne.


Tél közepén vehetem a nagyobbat?

Most még óriási lett volna a 92-es.


A ti gyereketek kihúzta egyméretű overállal (már ha télen volt ennyi idős)?

Mennyit nőtt 12 és 18 hónapos kora között?



2016. okt. 7. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Az én fiam jó 2 hónapja hord 86-os méretet, a télikabátja 92-es és egyáltalán nem tűnik nagynak (eleinte szerintem ezt fogja hordani, azért novemberben-decemberben túl hideg nem szokott még menni), vettem tegnap egy 92-es overált és azon gondolkozom, hogy vigyem-e vissza kicseréltetni vagy ne.. most decemberig-januárig nem tudom mennyit fog nőni..
2016. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mármint úgy értem, hogy hatalmasnak tűnik tényleg a 92-es overál és nem tudom belenőne-e egyáltalán..
2016. okt. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az overált mindig hamarabb kinőtte, mint a többi cuccot, nagyon gyorsan rövid tud lenni. Én lányom 74-est hordott 1 évesen és 86-ost 1,5 évesen.
2016. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és oveálból nem vettünk kettőt egy télre, vagy nagyobbal kezdte, vagy ha rövid lett inkább kabát-nadrágot hordott, nem vettem 1 hónapra új overált.
2016. okt. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam, hogy a télikabátot spórolom meg, s legfeljebb kevésbé öltöztetem alá enyhébb időben. Ő még nem jár (lesz december mire bent elindul), kint csak a babakocsiban ül, így ha felülre kéne télikabát, akkor alul is felfér. Addig pedig az átmenetit hordja.

Aztán lehet rosszul gondolom.

De télikabátból nem találtam jót.

Overálból pedig a tescoban tegnap a 86-os volt a legnagyobb.

2016. okt. 7. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! A kisfiam 5 cm-et nőtt 1 és 1,5 éves kora között.

Novemberben töltötte a 18 hónapot, akkor 92 cm volt. 92-es kabija és 98-as kantáros overállnadrágja volt. Ezzel kihúzta tavaszig. Előző évben az egyrészes overáll nem bírta ki a telet, de akkor ugye gyorsabban nőtt még.

2016. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!