Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A hótaposók jók esős időben...

A hótaposók jók esős időben is? Vagy hogyan lehetne megoldani hogy ne kelljen két csizma?

Figyelt kérdés

Most a decathlonban nézelődtem, il Deichmann, Tesco.

Használtat nem akarok és ha kettőt vennék 10 ezer alatt nem úszom meg és mégcsak nem is szupináltak pedig befelé dőlő boka miatt nem ártana. Vagy egy szupinált téli csizma jól jönne ha esőben pocsolyába ugráláshoz is használható. Ilyen létezik?


2016. okt. 10. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Gumicsizmaval. Ha nincs hideg, jo az is. Amugy vizlepergetos csizma, bakancs.
2016. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1500 Ft a kínaiban a gumicsizma.

Hótaposó 15 fokban bromi meleg, hiába esik az eső, szerintem nem kellene ráadni.

2016. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyen olyan a szupinált cipője, ami magas szárú és nem ázik be. Vagy fújd be impregnálóval, az is valamennyire bírja (persze hosszabb gyaloglást zuhogó esőben vagy a pocsolyába gázolást nem, de esernyő alatti sétához vagy eső utáni játszóterezésre jó megoldás). Plusz egy gumicsizma (ha kell, vastag zoknival) a pocsolyába ugráláshoz. Persze lehet, hogy idén pont sok hó lesz, de az eddigi években kifejezetten szánkózós idő csak pár nap volt és addig meg túl meleg és még ki tudja, mennyit nő a lába.
2016. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most még gumicsizmát adok a gyerekeimre esős időben. Most vettünk Nekik átmeneti cipőt, ami jó lesz olyan november vége-december elejéig (pici szivacsbélés van benne), és december környékén tervezek venni egy igazi bundabéléses, vízlepergetős csizmát Nekik, azzal ellesznek olyan márciusig, akkor kapnak majd egy újabb átmeneti cipőt (feltételezem, hogy a mostani átmeneti cipőjük tavasszal már kicsi lesz).
2016. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni magas szárú, Gore-Tex bevonatú bakancsokat/hótaposókat, de azok bőven 10 ezer fölött kezdődnek. Inkább néznék olyat használtan, minthogy Tescos sz.rt adjak a gyerek lábára.
2016. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bélelt gumicsizma pár ezer Ft, amíg nincs nagyon hideg teljesen jó, ha nagyon hideg lesz vagy leesik a hó, akkor hótaposó. Szerintem egyiket meg tudod venni most, következőt jövő hónapban.

Mennyi idős a gyerek? Ha pl. ovis, akkor inkább benticipőt vegyél szupináltat, legtöbbet úgyis az van rajta.

2016. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jónak jók de melegek még ,én gumicsizmát nem vetem veszek esős időben amugy sem menek ki az ovival ,én sem viszem ki ,max piacra vagy boltba ,adig meg a decatlonos sport cipöje is bírja ,illetve apukája viszi őt kocsival legtöbször.
2016. okt. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!