Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli csizmát mikor. Adsz ovis...

Téli csizmát mikor. Adsz ovis korú gyerköcre?

Figyelt kérdés
Mèg a fèlcipöt hordjuk, de néha úgy èrzem ,hogy melegebb làbbeli is elkène.
2016. okt. 12. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Felfázósak vagyunk. (én is és ő is). Itt reggelente 4-5C van, és kell már a csizma. Télen pedig vastag zoknit húzunk pluszban, ahogy eddig is. De igen, mi ilyenkor és ilyen időben már csizmázunk :)

egyébként ma az oviban 2 gyerek kivételével már mindenki csizmában jár.

2016. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Télen
2016. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is elkezdtük ma (én is). Hidegebbe vastagabb zoknit kap.
2016. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem.

Amikor már fagyok vannak és tartósan alacsony a nappali hőmérséklet is. Nekem zárt cipőben az elmúlt pár napok közül is volt, hogy izzadt a lábam, mikor délután 10 fok fölé ment a hőmérséklet. És én még fázós vagyok a fiamhoz képest.:)

Szóval ha ilyen marad az idő, szerintem még egy darabig nem is vesszük elő a csizmát.

2016. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Napkozben 10-15 fok van. Biztos nem adok ra meg csizmat. Meg sem vettem meg az ideit. Majd ha tartosan fagypont alatt lesz vagy 0 fok akkor kap csizmat.

Lattam olyan anyukat is, aki vastag teli csosapkat huzott szegeny gyerekre. Na nekem ez meredek

2016. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem mert ahoz még jó idő van .
2016. okt. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én holnap veszek Neki bakancsot, mert szerintem is hideg már a sima cipő. Ezen kívül van egy bélelt gumicsizmája, ez jó ha esik. Ha leesik a hó, akkor meg hótaposót kap majd.
2016. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!